Ogolna 2 września 2022

Karen Tyrrell dołączyła do XLMedia

Karen Tyrrell została nowym dyrektorem zarządzającym XLMedia. Jest to przeprowadzka z grupy Flutter UK&I, gdzie ostatnio tymczasowo pełniła funkcję Chief People Officer. 

Tyrrell dyrektorem zarządzającym XLMedia

Nominacja Karen Tyrrell na stanowisko dyrektora zarządzającego XLMedia oznacza kontynuację prawie piętnastoletniej kariery w branży gier. W poprzednich latach Tyrrell zajmowała wiele stanowisk kierowniczych. Przed objęciem wspomnianej funkcji CPO we Flutter UK&I była dyrektorem zarządzającym ds. Transformacji. Wcześniej przez dziesięć lat pracowała w Sky Betting & Gaming – tam Tyrrell pełniła funkcję m.in. dyrektora zarządzającego ds. ludzi i kultury oraz dyrektora ds. usług korporacyjnych.

Tyrrell może pochwalić się również długą karierą w branży hotelarskiej – mowa o siedmiu latach pracy dla Hilton Worldwide.

– Jestem zachwycona, że mogę dołączyć do zespołu XLMedia i cieszę się na współpracę ze wszystkimi. Podczas mojej kariery miałam okazję i szczęście kierować firmami w czasach ogromnego wzrostu i ewolucji branży. Cieszę się, że teraz będą mogła wnieść swoje doświadczenie do XLMedia – skomentowała sama Tyrrell.

Kolejne zmiany w XLMedia

Nominacja Tyrrell następuje kilka tygodni po tym, jak David King został nowym CEO XLMedia.

– Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać Karen w XLMedia. Wierzymy, że jej doświadczenie w pracy z wysokowydajnymi zespołami będzie kolejnym krokiem naprzód – powiedział King.

Przypomnijmy, że obecnie XLMedia koncentruje się na budowaniu swojego portfolio w USA, gdzie firma obejmuje swoim zasięgiem ponad piętnaście stanów. Oczekuje się, że obecność handlowa grupy będzie stale się zwiększać, ponieważ coraz więcej stanów decyduje się na legalizację zakładów sportowych online.

CZYTAJ TAKŻE: XLMedia przewiduje 38% wzrost przychodów z pierwszego półrocza 2022

Dodaj komentarz