Katalog firmy Happ na 2007/2008

Amerykańska firma Happ (obecnie połączona z Suzo) jest jednym z największych dostawców części zamiennych dla operatorów automatów arcade i sprzedających.

Amerykańska firma Happ (obecnie połączona z Suzo) jest jednym z największych dostawców części zamiennych dla operatorów automatów arcade i sprzedających. Powstała w 1986 roku spółka, dorocznie stara się wydawać ilustrowany katalog części zamiennych. Od lat, to prawdziwa biblia dla operatorów automatów, szczególnie produkcji USA. Właśnie wydany przez firmę katalog na lata 2007/2008 jest największym w historii i liczy 536 stron.
Zapewne polskich operatorów ucieszy możliwość ściągnięcia z internetu pełnej wersji tego katalogu. Znajdziecie go w górnym, prawym rogu strony www.happ.com Uwaga, pełna wersja katalogu w formacie pdf zajmuje 177MB!
Oto tylko niektóre z produktów, które można tam znaleźć: monitory LCD typu Vision Pro, części zamienne do gier Segi i Namco, touchscreeny Touch International, części zamienne do szaf grających Rowe, NSM i Touchtunes.

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
W.B. 29.07.2007
    ]