Automaty 2 lipca 2020

Kmeťo King – nowa gra brandowana Promatic Slovakia

autor: Maciej Akimow
Debiut produktów Promatic Group na słowackim rynku nastąpił w 2019, a firma dostarcza swoje kompleksowe produkty, wsparcie techniczne, handlowe oraz marketingowe i już dziś można zaobserwować duże zainteresowanie produktami z Polski. Słowaccy gracze bardzo chętnie sięgają po rozrywkę stworzoną przez Promatic Group, chwaląc jakość grafik, które wyróżniają się na tle konkurencji. Naszym południowym sąsiadom przypadła do gustu w szczególności produkcja Pudzianator, której twarzą jest Mariusz Pudzianowski.

Zarówno tematyka sportowa, jak i muzyczna okazały się bliskie sercom Słowaków, a preferencje końcowych odbiorców są dla nas zawsze istotnym wskaźnikiem dalszego rozwoju. Postanowiliśmy więc stworzyć grę, która będzie niespodzianką i jednocześnie wypełni lukę na tamtejszym rynku rozrywkowym. Zaprosiliśmy więc do współpracy wokalistę Igora Kmeťo, który podobnie jak Zenon Martyniuk w Polsce, króluje na lokalnym rynku muzycznym.

Igor Kmeťo to lider, założyciel i wokalista zespołu Kmeťoband, opartego na muzyce rodzinnych tradycji.  Czterech braci na początku lat 70. założyło zespół, który dziś ma ponad 250 utworów w swoim repertuarze. Grupa czerpie pomysły na kompozycje „z życia”. Śpiewają o miłości, radości żalu, czy życiu młodych ludzi. Jak mówi sam Igor Kmeto „wszystko płynie z serca”, a w każdej piosence czuć temperament i ogień.

W grze Kmeťo King będzie można usłyszeć trzy najpopularniejsze utwory wokalisty: „Naco pojdem domov”, „Buba Mara” oraz „Dnes vencer Wam zabavu hrame”. Sesja zdjęciowa na potrzeby produkcji odbyła się na początku marca 2020 w Bratysławie, a jej efekty będzie można zaobserwować w grze. Można w niej znaleźć symbole prezentujące artystę z charakterystycznymi atrybutami, między innymi Symbole Specjalne jak WILD przedstawiający Igora Kmeťo z gitarą akustyczną, który pojawiać się będzie tylko podczas Gier Scatter. Symbol WILD zastąpi wówczas inne symbole literowe, z których utworzy się na walcach napis K M E T O. Wild zastępuje wszystkie symbole poza Scatter, którym jest złota kula dyskotekowa. Najważniejszym symbolem w produkcji jest postać Kmeťo King, prezentująca Igora Kmeťo z jego ulubionym instrumentem – saksofonem.

Pozostałe symbole to Gitara Elektryczna, Głośniki, Mikrofon oraz Saksofon. Pojawiające się na walcach mogą zastąpić w linii wygrywającej symbole J, Q oraz K. Pojawienie się pięciu symboli J, Q oraz K na specjalnym tle spowoduje, że litery ułożą się w napis KMETO, a gracz otrzyma 5 Darmowych Gier.

Oficjalna premiera gry Kmeťo King odbędzie się już w ten weekend, podczas oficjalnego otwarcia nowego Salonu Gier – Eurogold Game Club w Presovie. Oczywiście zachęcamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu już w piątek, 3 lipca od godz 19:00. Gospodarzem wieczoru będzie sam Igor Kmeťo.

#PromaticGroup

#JoinUsToWin

Materiał prasowy partnera