Loterie 26 kwietnia 2024

Kolejna zmiana w Totalizatorze Sportowym. Odchodzi Aida Bella

autor: redakcja
Piątek 25 kwietnia jest ostatnim dniem pracy Aidy Belli w Totalizatorze Sportowym. Bella przez osiem lat pełniła funkcję rzecznika prasowego oraz dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej.

W Totalizatorze Sportowym dochodzi do wielu zmian personalnych. Nowym prezesem został Rafał Krzemień, do zarządu dołączyli m.in. Szymon Gawryszczak, Artur Kapełko czy Witold Galik. Z pracą w “TS” pożegnali się też m.in. Bogdan Pukowiec czy Magdalena Kopka-Wojciechowska.

Wiemy też, że po ośmiu latach pracę zmieni Aida Bella, rzecznik prasowy oraz dyrektor departamentu komunikacji korporacyjnej. Bella wielokrotnie była wyróżniana i doceniana za swoją pracę. Zajęła 30. miejsce w rankingu TOP50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polskim Biznesie Sportowym organizowanym przez portal “SportMarketing.pl”. 

“Praca w firmie, która jest filarem polskiego sportu, idealnie rezonuje z jej nieprzemijającym zamiłowaniem do kultury fizycznej. Od ponad dekady gościnnie komentuje zmagania w short tracku transmitowane na różnych sportowych antenach. W 2023 roku została wyróżniona w plebiscycie Liderów Sport Biznes Polska w kategorii Sponsorzy Sportu za wkład w rozwój polskiego sportu” – uzasadniono na portalu “SportMarketing.pl”.

Dodaj komentarz