Bukmacherka 29 października 2018

Kolejne stany chcą legalizacji zakładów

autor: PK
Indiana i Kolorado zbliżyły się do legalizacji zakładów sportowych po tym, jak ustawodawcy w obu stanach przedstawili plany wprowadzenia rynków regulowanych w 2019 roku.

W ubiegłym tygodniu okazało się, że ustawodawcy z Indiany chętnie włączą zarówno zakłady internetowe, jak i mobilne w ramach nowych przepisów. To efekt badania jakie zleciły władze. Według niego spodziewa się, że konsumenci będą lokować w produkty bukmacherskie ponad 250 milionów dolarów rocznie.

Dyrektor wykonawczy komisji Indiana Gaming, Sara Tait, powiedziała, że ​​zakłady bukmacherskie mogą wystartować raczej wcześniej niż później.

W tym samym czasie, reprezentant stanu Kolorado, Cole Wist wezwał do właściwej dyskusji w sprawie wdrożenia zakładów sportowych. Tym samym kolejny stan stawia czoła presji społecznej, by ogłosić swoje stanowisko w zakładach sportowych po tym, jak Santa Ana Star Casino w sąsiednim Nowym Meksyku zaczęło przyjmować zakłady sportowe na początku tego miesiąca. 

Wist uważa, że nie jest problemem wprowadzić zakłady i podążyć śladami innych stanów, ale powinno się spytać obywateli, czy oni tego na pewno chcą. 

Kolorado ma populację nieco ponad 5,6 miliona, a Indiana ma ponad 6,6 miliona mieszkańców.

Dodaj komentarz