Kolejny klub Premier League z bukmacherem
Leicester City FC występujący w Premier League podpisał dwuletni kontrakt z internetowym bukmacherem W88, który będzie oficjalnym branżowym partnerem tego klubu.
Zgodnie z umową, którą podpisano dzięki Lagardère Sports, W88 ma prawo wykorzystywać wizerunek klubu w swoich akcjach marketingowych, a marka firmy widoczna będzie na bandach reklamowych podczas meczów Premier League.
– Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z klubem, który dokonał niesamowitych rzeczy w sezonie 2015/2016. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przybliży nas do klientów w Azji. – przeczytać można w komunikacie bukmachera.
– Z przyjemnością witam W88 na pokładzie Leicester. Oczekujemy, że stworzymy unikalne treści i oferty dla naszych fanów na Wyspach i na całym świecie. – dodał dyrektor handlowy "Lisów", Jonathan Gregory.
źr. Sportmarketing.pl
PK
Więcej Bukmacherka
LV BET kończy współpracę sponsoringową z Lechią Gdańsk
LV BET zakończył współpracę z Lechią Gdańsk. Bukmacher był związany z gdańskim klubem od 31 stycznia 2025 roku, początkowo jako sponsor, a od maja 2025 roku – jako sponsor główny.