Bukmacherka 18 lipca 2019

Koszulki Paddy Power łamią przepisy Football Association

autor: MC
Angielski Związek Piłki Nożnej (FA) skontaktował się z Huddersfield Town w związku z wprowadzeniem do sprzedaży nowych koszulek z logo sponsora klubu – bukmachera Paddy Power.

W tym tygodniu Paddy Power podpisał roczną umowę partnerską z Huddersfield. Drużyna spadła w ubiegłym sezonie z Premier League.

Koszulki „Terrierów” mają duże logo Paddy Power na przedniej stronie. Wygląd koszulki wzbudził duży sprzeciw fanów, którzy nie zgadzali się, aby na koszulkach meczowych ważniejsze było logo bukmachera od symbolu drużyny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady FA określają, że logo sponsora może pojawić się tylko na jednym obszarze, który nie przekracza 250 cm2 z przodu koszulki gracza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FA ma jasne przepisy dotyczące reklam na wszystkich ubraniach meczowych”, powiedział przedstawiciel Football Association. „Jeśli jakikolwiek klub naruszył te zasady, zajmiemy się tą sprawą i w razie potrzeby, podejmiemy odpowiednie działania”.

Władze klubu przekazały, że koszulki, które pojawiły się w sprzedaży, nie są oficjalnymi strojami drużyny, tylko częścią akcji marketingowej Paddy Power.

Niektórzy kibice zaproponowali inne wersje koszulek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz