Bukmacherka 15 stycznia 2020

Łabudek: MR BET wystartuje w drugiej połowie roku

Kilka dni temu poinformowaliśmy, że na liście legalnych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych przez Internet pojawił się nowy wpis. Licencję uzyskała bowiem firma MR BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. By dowiedzieć się więcej o nowym operatorze, porozmawialiśmy z prezesem zarządu MR BET, Konradem Łabudkiem. Zapraszamy do lektury. 

Jak wiadomo jest pan prezesem zarządu w MR BET. Patrząc na wspólników, czyli Lucie i Barbara Łabudek można was określać jako firmę rodzinną?

Tak, to prawda. Będą przeprowadzone jeszcze pewne zmiany w kapitale zakładowym spółki MR BET, ale z całą pewnością można powiedzieć, że tworzymy firmę rodzinną. Kapitał będzie w 100% polski.

Czy Jarosław Zieliński jest powiązany z MR BET?

Rzeczywiście, na początkowym etapie organizacyjnym Jarosław Zieliński, który niewątpliwie jest ekspertem w branży hazardowej, był zainteresowany zaangażowaniem się w spółkę MR BET i wspierał nas wówczas swoją wiedzą i doświadczeniem. Ostatecznie jednak nie dał rady pogodzić tego ze swoimi innymi obowiązkami.

Wpis do KRS otrzymaliście we wrześniu 2018 roku, a licencję dostaliście dopiero teraz. Dlaczego tak długo to trwało?

Zamierzamy przygotować produkty, dzięki którym MR BET będzie wyróżniał się na polskim rynku. Nie tylko odpowiadał aktualnym standardom, ale był od nich lepszy. Mamy zamiar wprowadzić na rynek produkty wysokiej klasy – w tym świetną stronę i aplikację mobilną. Będziemy mocno rozwijać zwłaszcza ten drugi z wymienionych przeze mnie kanałów sprzedaży. Ponadto, naszym celem jest stworzenie obsługi klienta, która będzie najbardziej dogodna dla graczy. Chodzi nam więc o to, aby nie startować z półproduktem, a termin otrzymania przez spółkę zezwolenia był przez nas zaplanowany i odpowiada naszemu aktualnemu stopniowi przygotowania do rozpoczęcia działalności.

Czyli oficjalnego startu możemy spodziewać się lada moment?

Startu można spodziewać się w drugiej połowie roku. Nie chcemy się spieszyć, gdyż tak jak wcześniej powiedziałem, jesteśmy zainteresowani wejściem na rynek z produktem najwyższej jakości.

Będziecie działać pod nazwą www.mrbet.pl?

Dokładnie tak, MR BET będzie marką naszych produktów.

Jesteście w Polsce 18 operatorem z licencją na oferowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Nie obawiacie się, że rynek jest już przesycony?

Naszym zdaniem polski rynek ciągle nie jest jeszcze dostatecznie nasycony. Obserwujemy aktualnie olbrzymi wzrost popytu na zakłady wzajemne, dlatego każdy może znaleźć swoją niszę. Na pewno najprościej będzie dotrzeć do klientów poprzez dobry produkt, co  będziemy chcieli zrobić. Poza tym mamy ciekawe pomysły, które – mam nadzieję – pozwolą dotrzeć nam do szerokiego grona odbiorców.

Będziecie promowali się przez marketing sportowy?

Tak działa każdy legalny bukmacher na polskim rynku. Zresztą tak to działa nie tylko w naszym kraju, a na całym świecie. My również nie wykluczamy takiej promocji, ale mamy również inne, bardziej nowatorskie pomysły na promocję. Nie chciałbym ich jednak jeszcze zdradzać.

Nie obawiacie się, że nazwa MR BET będzie kojarzona z kasynem internetowym, które działa pod taką samą nazwą?

Na wstępnie chciałbym powiedzieć, że nie mamy nic wspólnego z tym kasynem. Na polskim rynku działa tylko jedno legalne kasyno internetowe o innej nazwie, a my otrzymaliśmy zezwolenie na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych (bukmacherskich i totalizatorów, w tym także na wydarzenia wirtualne). Gracze o tym doskonale wiedzą i odróżniają ofertę kasyna od oferty bukmachera. Poza tym nasze produkty, a także marka i wygląd strony będą zupełnie inne od pozostałych bukmacherów. Nie boimy się więc, że gracze będą nas kojarzyli z jakąkolwiek inną firmą.

Czego wam życzyć na najbliższe pół roku?

Jak największej liczby wydarzeń sportowych, ponieważ na tym korzystają zarówno klienci, jak i operatorzy. Mam nadzieję, że wszystkie nasze rodzime ligi będą rosły w siłę, ponieważ emocje związane z polskim sportem są najlepsze dla graczy. Sport jest nieprzewidywalny, co jest największym dobrem dla nas wszystkich. Poza tym proszę nam życzyć owocnego wdrożenia wszystkich pomysłów, a z całą resztą już sobie poradzimy