Bukmacherka 25 maja 2018

Liga Narodów – Biało-Czerwoni ruszają do boju, typujemy mecze Polaków

autor: BK
Dziś rozpoczął się pierwszy tydzień Ligi Narodów w siatkówce mężczyzn. Przed nami weekendowe mecze reprezentacji Polski. Typujemy wyniki naszego zespołu!

Już w piątek o godzinie 16:00, polscy siatkarze rozpoczną rywalizację w Lidze Narodów. Mecz z Koreą Południową będzie debiutem nowego trenera Biało-Czerwonych, Vitala Heynena. Piątkowe starcie zapowiada się jako rozgrzewka przed znacznie trudniejszymi rywalami. W sobotę Polacy podejmą Rosję, natomiast w niedzielę – Kanadę.

Polska – Korea Południowa

Bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości kto wygra ten mecz. Kurs na Biało-Czerwonych oscyluje w symbolicznych granicach 1,05-1,10. Z kolei zwycięstwo Korei Południowej jest oceniane wysokim kursem 8,50. Jeżeli jednak macie ochotę wytypować wynik piątkowego meczu, znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zakład na dokładny wynik. Polacy nie powinni mieć problemów z pokonaniem Korei Południowej 3-0. Kurs na taki scenariusz to około 1,60.

Początek meczu: Piątek, 16:00

Polska – Rosja

Sobotni rywal będzie prawdziwym sprawdzianem dla Vitala Heynena, który do tej pory prowadził reprezentację Polski jedynie w meczach towarzyskich. Rywalizacja z siatkarzami Sbornej zawsze obfituje w ogromne emocje, nie tylko sportowe. Zawodnicy nie szczędzą sobie złośliwości przy siatce i są dodatkowo zmotywowani do lepszej gry. Ostatnie mecze bezpośrednie nie mogą nastrajać pozytywnie. Co prawda Polacy wygrali ostatni mecz 3:2 w Memoriale Huberta Wagnera w sierpniu 2017 roku, ale cztery poprzednie pojedynki kończyły się porażką Biało-Czerwonych. W ostatnich miesiącach w obu reprezentacjach doszło jednak do sporych zmian. Dlatego też ciężko przewidzieć wynik sobotniego spotkania. O aktualnej dyspozycji Rosjan przekonamy się już dzisiaj. Sborna podejmuje u siebie Kanadę i jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Na ten moment, nasz typ na sobotę to 3:2 dla Biało-Czerwonych.

Początek meczu: Sobota, 16:00

Polska – Kanada

Pierwszy tydzień Ligi Narodów Polacy zakończą niedzielnym meczem z Kanadą. Oba zespoły mierzyły się w dwóch meczach towarzystkich kilka dni temu. Pierwszy z nich padł łupem Kanady. Biało-Czerwoni skutecznie zrewanżowali się w drugim spotkaniu. W ostatnich 10 meczach tych zespołów, Kanadyjczycy wygrywali tylko raz, sześć dni temu. Polscy siatkarze zazwyczaj bardzo pewnie radzili sobie z reprezentacją Kanady. Typujemy wynik 3-1 na korzyść Biało-Czerwonych.

Początek meczu: Niedziela, 16:00

Dodaj komentarz