Bukmacherka 10 czerwca 2024

ŁKS i forBET – koniec współpracy. “Spadek nie miał wpływu na naszą decyzję”

autor: Lukasz
Po ponad sześciu latach współpracy bukmacher forBET przestanie być sponsorem łódzkiego klubu. Nowym sponsorem strategicznym zostanie firma Kramel. O takich zmianach powiedział w niedzielę współwłaściciel klubu Dariusz Melon.

forBET był sponsorem ŁKS od 2018 roku i razem z drużyną awansował z trzeciej ligi do PKO BP Ekstraklasy. Przez cały ten czas logo bukmachera było widoczne na froncie koszulek piłkarzy. Firma w ramach świadczeń marketingowych organizowała przed wybranymi meczami strefę dla kibiców, gdzie można było wziąć udział w konkursach, zgarnąć gadżety i oczywiście założyć konto u bukmachera.

Dla kibiców ŁKS firma miała też dedykowane promocji, np. akcja Postaw Na Swoich, w której za kupony na ŁKS można było zgarnąć bonusy. Jak dowiedzieliśmy się od przedstawicieli bukmachera, spadek drużyny do Fortuna 1. ligi nie miał wpływu na zakończenie współpracy.

Spadek ŁKS to niższej ligi nie miał wpływu na naszą decyzję. Prowadziliśmy rozmowy z klubem odnośnie kontynuowania współpracy, nie zakończyły się one sukcesem. Graliśmy razem z ŁKS od trzeciej ligi, przeżyliśmy razem dwa awanse do Ekstraklasy i dwa spadki. Klubowi życzymy samych sukcesów i szybkiego powrotu do Ekstraklasy, bo tam jest miejsce tak zasłużonej marki, jaką jest ŁKS. W sezonie 2024/2025 forBET będzie obecny w Ekstraklasie na koszulkach Cracovii – mówi Interplay.pl Paweł Majewski, prezes zarządu.

Nowym sponsorem strategicznym, który zajmie miejsce na koszulkach piłkarzy ma być firma Kramel, należąca do Dariusza Melona. Jak powiedział współwłaściciel ŁKS, współpracę z klubem zacznie “nowa firma z branży zakładów bukmacherskich”.

Dodaj komentarz