Bukmacherka 8 maja 2020

Lokale Fortuny otwarte od 15 maja

Konrad Komarczuk, prezes Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformował, że operator otworzy punkty naziemne od 15 maja. 

Przypomnijmy, że ze względu na pandemię koronawirusa w dniu 15 marca Fortuna jako jeden z pierwszych legalnych bukmacherów w Polsce, postanowił zamknąć swoje lokale.

Zareagowaliśmy bardzo szybko w momencie, gdy sytuacja związana z koronawirusem w Polsce stała się poważna. Naszą decyzją, z dniem 15 marca 2020 r. postanowiliśmy zamknąć wszystkie punkty stacjonarne należące do Fortuny. Właścicielom punktów agencyjnych zarekomendowaliśmy podobne działania – powiedział nam przedstawiciel firmy w połowie kwietnia.

Teraz już wiemy, że lokale Fortuny, które zostały wówczas zamknięte, nieczynne będą przez równo dwa miesiące. Prezes Fortuny poinformował bowiem, że lokale wznowią swoją działalność 15 maja.

Z całą pewnością będą działać wedłud nowych wytycznych i odpowiednich środków bezpieczeństwa, o czym poinformował nas przedstawiciel Fortuny również w kwietniu: – Dołożymy wszelkich starań, by zarówno pracownicy jak i nasi klienci czuli się bezpiecznie przebywając w punktach stacjonarnych Fortuny. Naszym priorytetem jest zachowanie wszelkich możliwych środków ostrożności w trosce o zdrowie osób przebywających w lokalach. Obecnie przygotowujemy plan działań na czas otwarcia punktów, lecz na pewno nie zapomnimy o wyposażeniu każdego z nich w niezbędne środki do dezynfekcji, pracownicy zostaną wyposażeni w maseczki. Wprowadzimy zasady dotyczące dezynfekcji PPZ-ów tak, by do czyszczenia powierzchni wspólnych dochodziło kilka razy dziennie. Otworzymy tylko te punkty, w których szyba będzie oddzielała pracownika od klienta. Oczywistym jest, że dodatkowo zastosujemy się do wszystkich innych regulacji, jakie wprowadzą w tym obszarze organy rządzące. Obecnie jesteśmy na etapie doprecyzowania planu i na pewno, przed ponownym otwarciem naszych punktów, podzielimy się kompletem informacji z pracownikami lokali oraz naszymi klientami.

tagi:Fortuna