Bukmacherka 29 kwietnia 2020

Lokale STS otwarte od 4 maja

Największy polski bukmacher STS za pośrednictwem swoich portali społecznościowych poinformował, że 4 maja otworzy wszystkie swoje punkty naziemne.

Premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformowali dziś o kolejnych datach odmrażania gospodarki. Co prawda nie wspomnieli o punktach bukmacherskich, ale te nigdy nie zostały zamknięte odgórnie. Polscy bukmacherzy, a jako pierwszy STS, 15 marca w trosce o swoich pracowników i klientów postanowili jednak sami zamknąć wszystkie swoje punkty.

Decyzję o zamknięciu lokali podjęliśmy jako pierwsi na polskim rynku. Bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów jest priorytetem. Cała, ogólnopolska sieć lokali STS została zamknięte 15 marca, dotyczy to zarówno placówek własnych, jak i naszych partnerów – tłumaczy STS decyzję o zamknięciu swoich lokali.

W ostatnich dniach STS analizował sytuację związaną z epidemią koronawirusa i na tej podstawie postanowił, że 4 maja otworzy wszystkie swoje punkty. Oczywiście zachowując odpowiednie środki bezpieczeństwa, o których przedstawiciel firmy wspomniał w rozmowie z nami kilka dni temu: – Wprowadziliśmy m.in. odpowiednie procedury bezpieczeństwa – specjalne osłony na ladzie, które zabezpieczają pracowników oraz klientów, zaopatrzyliśmy nasze placówki w środki dezynfekcyjne dedykowane zarówno pracownikom, jak i klientom. Ponadto nasi pracownicy będą wyposażeni w rękawiczki i maski ochronne.