Loterie 29 września 2023

Losowania gier LOTTO na antenie TVP3 we wtorki, czwartki oraz soboty

autor: redakcja
Od 1 października 2023 roku (niedziela) wieczorne transmisje losowań gier LOTTO będą prowadzone na antenie TVP3 we wtorki, czwartki i soboty, czyli w dni losowań Lotto – najpopularniejszej w Polsce gry liczbowej.

Spółka cały czas pracuje nad najbardziej efektywnymi sposobami komunikacji z graczami, mając na uwadze potrzeby różnych grup odbiorców. Stąd też skoncentrowanie się nad rozwojem i uatrakcyjnieniem internetowego przekazu treści związanych z wynikami losowań
gier LOTTO, co łączy się z pracami nad zmianą formuły Studia LOTTO, a także rozwojem aplikacji LOTTO, dzięki której każdy gracz ma wyniki losowań ulubionych gier zawsze pod ręką.

Transmisje wieczornych losowań gier LOTTO we wszystkie dni tygodnia będzie można obejrzeć na stronie lotto.pl oraz na profilu
LOTTO na Facebooku. Harmonogram oraz godziny losowań nie ulegają zmianom. Wyniki losowań gier są dostępne m.in. na stronie lotto.pl, w aplikacji LOTTO, a także w każdej kolekturze LOTTO czy w mediach tradycyjnych i elektronicznych.

Dodaj komentarz