Loterie 21 grudnia 2023

Loterie, zdrapki, gierki i wielkie wygrane. Co przyniósł 2023 rok?

Należąca do Totalizatora Sportowego marka LOTTO w 2023 roku zaoferowała klientom mnóstwo nowości. Sprawdziliśmy, które loterie pieniężne cieszyły się największym zainteresowaniem i po jakie wygrane sięgnęli klienci.

EKSPRES LOSY

1 czerwca LOTTO wprowadziło do sprzedaży aż sześć nowego rodzaju loterii pieniężnych drukowanych z terminala loteryjnego w punkcie sprzedaży. Oferują najwięcej głównych wygranych ze wszystkich produktów LOTTO. Wygraną można sprawdzić samodzielnie, u sprzedawcy lub w ticket scannerze – nie trzeba czekać ani na losowanie, ani nie trzeba drapać. Obecnie dostępnych jest 8 loterii: EKSTRA PIENIĄDZE, VEGAS 777, GORĄCA KASA, KRZYŻÓWKA EXPRESS, SŁÓWKA, PEŁNA SKARBONKA, SZYBKA KASA
i SZYBKA PIŁKA.

Największą popularnością cieszy się  VEGAS 777 za 10 zł – z główną wygraną w wysokości 10 000 zł. Na jednym losie znajduje się 15 gier. Tylko w dniu debiutu głównych wygranych w tej grze było 250. Nowość EKSTRA PIENIĄDZE tak jak VEGAS 777 to HIT sprzedażowy.

 

ZDRAPKI

Rekordowy MILIARD złotych na wygrane w Zdrapkach Totalizator Sportowy wypłacił swoim grającym już 29 października 2023 roku! W 2022 roku miało to miejsce 22 listopada, a w 2021 roku – 31 grudnia.

W tym roku wśród grających największą popularnością cieszą się flagowe Zdrapki z przedłużonym czasem gry z rodziny „linii”: MEGA LINIE za 20 zł, EXTRA LINIE za 10 zł, SUPER LINIE za 5 zł i rodzina „krzyżówek”: KRZYŻÓWKA XXL za 10 zł czy KRZYŻÓWKA XL za 5 zł. Niesłabnącą popularnością od wielu lat cieszy się również rodzina zdrapek EKSTRA PENSJA z głównymi wygranymi wypłacanymi  w comiesięcznych „PENSJACH” Różnorodna i dynamiczna oferta zdrapek opiera się również na wielu interesujących nowościach.

W 2023 roku padło aż 5 głównych wygranych po 1 000 000 zł oraz jedna główna wygrana w wysokości 2 000 000 zł – najwyższa główna wygrana dostępna w Zdrapkach.

GIERKI

W grudniu 2020 roku pojawił się interaktywny odpowiednik popularnych Zdrapek, czyli Gierki. Obecnie na www.lotto.pl gracze mogą wybierać spośród ponad 50 Gierek. Nowe tytuły są nie tylko kupowane od dostawców zewnętrznych, lecz także rozwijane od podstaw z myślą o polskim kliencie, jak np. pierwsza Gierka typu bespoke, czyli zaprojektowana specjalnie dla polskich graczy – „Piłka w Grze” z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego.

 

TOP 5 sprzedaży Gierek 2023

  1. Piłka w grze! 

Zdominowała sprzedaż, zajmując zaszczytne pierwsze miejsce. Jej futbolowa szata graficzna i szansa na imponujące wygrane przyciągnęły najwięcej graczy. Dodatkowo była to pierwsza Gierka stworzona na zamówienie Totalizatora Sportowego, której twarzą jest ambasador marki – Robert Lewandowski.

  1. Gorąca Kasa 

Na drugim miejscu znalazła się „Gorąca Kasa”, zapewniająca graczom gorące emocje i szansę na atrakcyjne wygrane.

  1. Piłeczki 

„Piłeczki” zajęły trzecie miejsce, udowadniając, że prostota może iść w parze ze wciągającą rozrywką. To również druga Gierka sportowa w tym zestawieniu, co może potwierdzać, że utożsamianie się z nazwą Totalizator Sportowy może przynieść same korzyści.

  1. Smocze Skarby 

Gracze zakochali się w „Smoczych Skarbach”, co zaowocowało czwartym miejscem w rankingu sprzedaży. Rywalizacja ze smokiem jak widać, ma wierne grono fanów.

  1. Stworki 

Na piątym miejscu uplasowały się „Stworki”, utrzymując swoją popularność wśród graczy.

Warto również wspomnieć o najwyższych wygranych w Gierkach, które odnotowano w ciągu bieżącego roku. Kilka przypadków zasługuje na szczególną uwagę.

Dodaj komentarz