LOTTO rozszerzyło współpracę z Ekstraklasą

kategoriaOgolna autorBB data11.02.2019
Partner tytularny Ekstraklasy – marka LOTTO – rozszerzył zakres współpracy z polską ligą. Dzięki temu został oficjalnym partnerem aplikacji Ekstraklasa.

Totalizator Sportowy – właściciel marki LOTTO – zdecydował się rozszerzyć swoją wspópracę, ponieważ miał ku temu zasadne powody. Aplikacja polskiej ligi funkcjonuje od listopada 2017 roku i w rok stała się najlepiej ocenianą aplikacją ligową w Europie. Oceny wystawiane przez uzytkowników smartfonów dały średnią 4.5 w skali 5.0, a to wynik lepszy od aplikacji Premier League, Bundesligi, czy Serie A. 

– Chcemy by zapoczątkowana pod koniec 2018 roku obecność spółki w obszarze e-commerce definiowana była nie tylko oferowaniem produktów poprzez własne narzędzia mobilne, ale także promocję marki LOTTO w ramach współpracy z takim partnerem jak Ekstraklasa S.A. – powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Bez wątpienia wejście w sferę tak popularnej aplikacji, pomoże LOTTO dotrzeć do kibiców piłkarskich. Mowa tutaj o dużej rzeszy fanów piłki nożnej, ponieważ aplikacja zanotowała 2.5 miliona intreakcji między użytkownikami. 

W kolejnych miesiącach będziemy rozwijać aplikację w ważnym dla nas kierunku – zwiększania zaangażowania użytkowników. To właśnie w tym obszarze widzimy naszą współpracę z marką LOTTO, z którą wspólnie chcemy projektować nowe funkcjonalności w aplikacji – powiedział Prezes Ekstraklasy S.A, Marcin Animucki.

Cóż, potencjał aplikacji mobilnej jest bardzo duży, dlatego nie dziwi nas, że Totalizator Sportowy postanowił wejść w ten segment. 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
BB 11.02.2019
    ]