Loterie 3 listopada 2023

Lotto wypłaciło graczom w Zdrapkach już ponad miliard złotych

autor: redakcja
Pogoda na Zdrapki jest zawsze! W tym roku rekordowy miliard złotych na wygrane w Zdrapkach Lotto wypłaciło graczom już w październiku! W 2022 roku miliard złotych został wypłacony w listopadzie, a w 2021 roku w grudniu.

Ten fantastyczny rekordowy wynik oznacza spełnione marzenia, zrealizowane plany, przyjemności duże i małe graczy Lotto. Markę Lotto cieszy fakt, że coraz szybciej są one realizowane.

Lotto życzy wszystkim nieustannie radości z wygrywania w Zdrapkach, szczęścia i spełnienia marzeń. Każda Zdrapka, którą jest przedstawiana graczom jest jednocześnie podziękowaniem dla każdego z nich – od 24 lat wiernych sympatyków tego produktu.

“Pogoda na Zdrapki jest zawsze, więc uśmiechnij się, odwiedź punkt LOTTO i ciesz się ze swojej wygranej. Zdrapki są idealne na każdą okazję i na każdą kieszeń. Możesz je podarować komuś bliskiemu swojemu sercu – na urodziny, imieniny, rocznicę ślubu lub nawet bez okazji. Spraw prawdziwą, czystą przyjemność tym, na których Ci zależy” – głosi marka Lotto.

Dodaj komentarz