Ogolna 10 listopada 2022

Lottomatica dołącza do sieci iPoker Playtech

autor: Mateusz Mazur
Playtech, wiodąca firma zajmująca się technologią hazardową, nieustannie dąży do rozwoju swojej sieci iPoker. W czwartek 10 listopada oficjalnie dołączył do niej, należący do Gamenet Group, włoski operator Lottomatica.

Efekt zaangażowania na włoskim rynku

Sieć iPoker Playtech cały czas się powiększa. W drugiej połowie października dołączył do niej PokerMatchnatomiast już w listopadzie częścią sieci technologicznego potentata stał się także włoski operator Lottomatica. Ruch ten jest bezpośrednim następstwem uruchomienia Goldbet.it na początku tego roku.

Playtech zauważa, że operator ma długą historię i silną pozycję na włoskim rynku, które pozwoliły Lottomatica uplasować się w pierwszej piątce największych operatorów pokerowych we Włoszech zarówno w 2021, jak i 2022 roku: – Jesteśmy bardzo dumni, że możemy powitać jedną z najbardziej uznanych marek na włoskim rynku w sieci iPoker – ocenia Marat Koss, wiceprezes ds. gier interaktywnych w Playtech. – Nasza włoska sieć błyskawicznie się rozwija i wierzymy, że decyzja Lottomatica o wyborze Playtech jako nowego dostawcy jest efektem naszego zaangażowania na włoskim rynku – dodaje Koss.

Część strategii

Deklaracje wiceprezesa ds. gier interaktywnych w Playtech znajdują także potwierdzenie w słowach Alessandro Fiumary, Managing Director Betting & Digital Italy w Lottomatica: – Dzięki długiej historii inwestycji i ekspansji na rynku pokera we Włoszech i na całym świecie, jesteśmy głęboko przekonani, że biorąc pod uwagę ambicje i długoterminową wizję Playtech, nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru – mówi Fiumara.

Umowa z Lottomatica jest potwierdzeniem ambicji Playtech, który dąży do nieustannego rozwoju na wszystkich uregulowanych rynkach. Częścią strategii technologicznego potentata pozostaje także stałe rozszerzanie sieci iPoker, która już teraz określana jest  mianem jednej z najlepszych i najdłużej działających w branży.

Dodaj komentarz