Bukmacherka 14 listopada 2018

LV BET zmienia logo. Nie kojarzy się już z energetykami

autor: IP
LV BET odchodzi już od przestarzałego logo i już niedługo nowa wersja będzie zastosowana na wszystkich wersjach. Na ten moment LV BET ma nowe logo w wersji zagranicznej.

Polscy klienci na zmiany będą czekać aż do nowego roku. Ulepszona wersja zadebiutuje w pierwszych miesiącach 2019. Co się zmieni? Praktycznie wszystko! 

Nowe logo każdemu kojarzyło się z energetykiem o tej samej nazwie. Już wtedy LV grało na nosie jednemu ze sponsorów kadry (patrz STS), reklamując się na meczach jako LV PET, obchodząc w ten sam sposób umowę na wyłączność branżową. 

Nie oszukujmy się. Stara wersja nie była ani ładna, ani nowoczesna, ani dostosowana do dzisiejszych standardów designerskich. Trudno było je modyfikować i osadzać w różnych kolorach. Pojawiały się również problemy natury brandingowej. Przy licznych publikacjach w mediach czy na stronach partnerskich, stare logo było używane w wielu wersjach, przez co nie było spójności, a w firmie musieli dbać o to, by błędne logo nie było pokazywane.

Nowa odsłona jest ujednolicona w wersji angielskiej jak i polskiej. Nikt jej nie pomyli, a do tego wygląda dużo bardziej dynamicznie i z pazurem.

a co Wy o tym sądzicie? Jest lepiej?

Szukasz do nas kontaktu? Napisz na – kontakt@interplay.pl