Loterie 7 czerwca 2024

Mariusz Rzeczkowski nowym dyrektorem strategii w Totalizatorze Sportowym

autor: redakcja
Potwierdziły się nasze informacje z 23 maja. Mariusz Rzeczkowski został Dyrektorem Departamentu Strategii Innowacji i Współpracy Międzynarodowej w Totalizatorze Sportowym.

W Totalizatorze Sportowym dochodzi ostatnio do wielu zmian. Portal “Interplay.pl” 23 maja informował, że nowym dyrektorem strategii zostanie Mariusz Rzeczkowski. Nasze doniesienia się potwierdziły.

“Miło mi Was poinformować, że zacząłem nową misję jako Dyrektor Departamentu Strategii Innowacji i Współpracy Międzynarodowej w Totalizatorze Sportowym! Na początek dziękuję drużynie za dobre przyjęcie, lecimy” – napisał Rzeczkowski na LinkedInie.

Rzeczkowski w latach 2015–2020 pracował w bukmacherze Totolotek S.A.. Był Sponsorship Managerem, Communication Managerem oraz szefem marketingu.

Od września 2020 do lutego 2024 był PR&Marketing dyrektorem w iGaming Nuts. Od lat pracuje w branży, a w 2024 roku znalazł się w kapitule Forbes Polska i wybierał 50 najbardziej wpływowych osób w polskim sporcie.

Na stanowisku zastąpi Marka Lukaska, który był Dyrektorem Departmentu Strategii, Innowacji i Współpracy Międzynarodowej od lipca 2022 roku do kwietnia 2024.

fot. LinkedIn, Totalizator Sportowy

Dodaj komentarz