Loterie 12 grudnia 2019

Milion szans na miliony – Lotto z loterią świąteczną

Do wielu z nas trafiły dziś materiały promocyjne Totalizatora Sportowego, informujące o loterii świątecznej organizowanej przez markę Lotto. Do wygrania są zakłady Lotto, samochody, laptopy i wiele innych nagród.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii promocyjnej „Milion szans na miliony”?
1. Kup dowolny produkt za min. 6 zł i odbierz kupon z kodem promocyjnym. Wybierz Lotto lub Lotto Plus za min. 6 zł na jednym kuponie a dodatkowo otrzymasz szansę na jeden z MILIONA talonów uprawniających do odbioru zakładu Lotto.
2. Możesz także wziąć udział w loterii za pośrednictwem lotto.pl. Dokonaj zakupu dowolnych produktów o wartości 6 zł w trakcie jednego logowania i zarejestruj się w dniu zakupu na www.lotteriaswiateczna.pl podając tożsamy adres e-mail. Kod promocyjny zostanie wydany na Twoje konto w ciągu 2 dni roboczych.
3. Jeśli wygrałeś talon wymień go na zakład Lotto do dnia 11 stycznia 2020 r. Po tym terminie realizacja talonów będzie niemożliwa.
4. Zarejestruj swój kod promocyjny do dnia 2 stycznia 2020 r. na www.lotteriaswiateczna.pl i weź udział w losowaniach nagród.
5. O wygranej poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo. Pamiętaj, aby dostarczyć do organizatora (pocztą, kurierem lub osobiście) właściwe oświadczenie wraz z kuponem promocyjnym w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o wygranej (decyduje data wpływu).
6. W przypadku nagród III i IV stopnia możesz również skorzystać z formularza elektronicznego. Wyślij oświadczenie wraz z załączonym skanem lub zdjęciem kuponu promocyjnego w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o wygranej (decyduje data wpływu).
7. Zachowaj zarejestrowane kupony promocyjne do dnia 27 lutego 2020 r! W przypadku nie wydania wszystkich nagród I, II i III stopnia przewidziane jest losowanie dodatkowe, które odbędzie się dnia 11 lutego 2020 r. Informacje o wygranej w losowaniu dodatkowym przekazywane są mailowo.

Lotto przygotowało następujące nagrody:
– Milion zakładów Lotto
– 2 Toyoty Yaris
– 20 laptopów Asus ZenBook
– 290 kart prezentowych o wartości 1000 zł do Media Expert
– 200 bonów upominkowych o wartości 500 zł

Okres sprzedaży promocyjnej trwa od 26 listopada 2019 r. do wyczerpania puli kodów promocyjnych przewidzianych przez organizatora, nie dłużej jednak niż do 31 grudnia 2019 r.

Organizator loterii: Totalizator Sportowy Sp. z o.o., ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa