Kasyno 12 lipca 2023

Mobilny Showroom Totalizatora rusza w Polskę [TERMINARZ]

autor: redakcja
Poznaliśmy szczegółową trasę Mobilnego Showroomu Totalizatora Sportowego. Mieszkańcy 12 miast będą mogli skorzystać ze specjalnej strefy atrakcji.

Showroom ma przybliżyć wszystkim pełnoletnim Polakom szeroką ofertę Totalizatora Sportowego, jego historię oraz znaczenie dla sportu i kultury. Sposób przedstawiania możliwości firmy będzie świadczył o tym, że jest w technologicznej i gamingowej europejskiej czołówce.– informuje Totalizator Sportowy.

Wiemy już, do jakich miast zawita specjalna strefa rozrywki. Po raz pierwszy Mobilny Showroom pojawił się podczas Igrzysk Europejskich w Krakowie. Teraz swoją trasę rozpocznie 16 lipca we Władysławowie. Ostatnim przystankiem będzie Ustroń. Z atrakcji będzie można korzystać przez praktycznie całe wakacje.

Zapraszamy do Świata Rozrywki Totalizatora Sportowego, w którym najnowsze rozwiązania multimedialne spotkają się z bogatą ofertą i historią naszej firmy. Po sukcesie Muzeum Mobilnego, które z okazji Jubileuszu 65-lecia Totalizatora Sportowego przejechało setki kilometrów, czuliśmy, że jako firma wciąż chcemy docierać do naszych klientów w najdalszych zakątkach Polski. Świat Rozrywki Totalizatora Sportowego to odpowiedź na tę potrzebę i możliwość zapoznania się z naszymi produktami w technologicznej, na wskroś interaktywnej odsłonie. Cieszymy się na to spotkanie, które i nam, i odwiedzającym, z pewnością przyniesie wiele inspiracji i dobrej zabawy – powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Dodaj komentarz