Loterie 3 listopada 2023

Mobilny Świat Rozrywki Totalizatora Sportowego zawita na mecz PKO BP Ekstraklasy

autor: redakcja
5 listopada, w dniu meczu Radomiak Radom – Legia Warszawa, gospodarze wspólnie z Totalizatorem Sportowym przygotowują dla kibiców specjalny punkt – Mobilny Świat Rozrywki, który zlokalizowany będzie na parkingu przed stadionem.

Wszystkie multimedialne prezentacje i całe wyposażenie są dostępne na mobilnej platformie. Wchodząc do jej wnętrza, odwiedzający stają się częścią świata rozrywki Totalizatora Sportowego, który nigdy wcześniej nie był prezentowany w tej formie.

– Zapraszamy do Świata Rozrywki Totalizatora Sportowego, w którym najnowsze rozwiązania multimedialne spotykają się z bogatą ofertą i historią naszej firmy. Po sukcesie Muzeum Mobilnego, które z okazji Jubileuszu 65-lecia Totalizatora Sportowego przejechało setki kilometrów, czuliśmy, że jako firma wciąż chcemy docierać do naszych klientów w najdalszych zakątkach Polski. Świat Rozrywki Totalizatora Sportowego to odpowiedź na tę potrzebę i możliwość zapoznania się z naszymi produktami w technologicznej, na wskroś interaktywnej odsłonie. Cieszymy się na to spotkanie, które i nam, i odwiedzającym, z pewnością przyniesie wiele inspiracji i dobrej zabawy! – powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Jeśli chodzi o wyposażenie, to tuż przy wejściu na graczy czeka mobilna kolektura LOTTO. Z kolei w głównej części znajdują się interaktywne prezentacje produktów LOTTO, czyli znanych wszystkim dorosłym Polakom gier liczbowych, loterii pieniężnych oraz Gierek, a także strefę Toru Wyścigów Konnych Służewiec, historii spółki, fotobudkę i wiele więcej.

Mobilny Świat Rozrywki w niedzielę (5 listopada) dostępny dla kibiców będzie równo z otwarciem bram przed meczem. Punkt zlokalizowany będzie na dużym parkingu.

Dodaj komentarz