Loterie 4 lipca 2024

Moc wygranych od Lotto. Wielka fiesta nagród w LOTERIADZIE

autor: redakcja
Lotto zachęca do udziału w LOTERIADZIE, w której czeka ponad 890 nagród oraz 2 miliony zakładów Lotto. W tym roku organizator zaprasza do słonecznego Meksyku na Wielką Fiestę Nagród!

“Wyobraźcie sobie jazdę luksusowym Mercedesem-Benz A 200 czy też miejskie przygody na rowerze elektrycznym Ecobike! Ponadto iPhony 15, bezprzewodowe słuchawki JBL Wave Buds, czy wygrane pieniężne po 500 zł. Dodatkowo masz szanse na jeden z 2 milionów zakładów Lotto, które mogą stać się przepustką do wielomilionowych wygranych.

Jak wziąć udział w Wielkiej Fieście Nagród? To łatwiejsze niż myślicie! Od 4 lipca do 31 sierpnia 2024 r. wydaj minimum 6 zł na produkty LOTTO i zdobądźcie kod promocyjny. Zarejestrujcie kod na www.loteriada.pl i dołącz do losowania nagród. Każdy zakup to nowa szansa! Jeśli zdecydujecie się na grę Lotto lub Lotto Plus za min. 6 zł na jednym kuponie, otrzymacie dodatkową szansę na jeden z 2 milionów zakładów Lotto o wartości 3 zł*!

Dołączcie do Wielkiej Fiesty Nagród i świętuj możliwość wygranej na www.loteriada.pl. Niech każdy dzień będzie świętem wygranych! Zeskanuj kod QR dostępny w spocie TV oraz na materiałach informacyjnych i dowiedz się więcej” – zachęca Lotto.

*Vouchery są wydawane wyłącznie w punktach sprzedaży LOTTO. Sprzedaż promocyjna trwa od 4 lipca do 31 sierpnia 2024 r.

Dodaj komentarz