Loterie 29 stycznia 2020

Nadchodzi premiera nowej gry LOTTO – Szybkie 600

Nadchodzi  wyczekiwania premiera LOTTO. Już w ten piątek we wszystkich punktach LOTTO będzie można zagrać w nową grę – Szybkie 600. Głównym założeniem nowej produkcji będą szybkie wygrane – 600 zł wypłacane co tydzień przez rok. 

Czym jest gra Szybkie 600

Szybkie 600 jest nową grą LOTTO i szansą – jak sama nazwa wskazuje – na szybkie wygrane. Główną wygraną będzie nawet 600 złotych wypłacane co tydzień – przez cały rok! Jak łatwo policzyć wychodzi 2400 złotych co miesiąc, wypłacane przez rok. Co ważne przy zwielokrotnionej stawce powalczyć będzie można nawet o 6000 złotych, co tydzień przez rok. Losowania będą odbywały się co cztery minuty.

Nowa gra z całą pewnością przypadnie do gustu miłośnikom Keno czy Zdrapek, ponieważ bardzo szybko będzie można sprawdzić, czy kupon jest zwycięski. Losowania widoczne będą na ekranach w punktach sprzedaży. Codziennie odbywać się będzie aż 260 losowań – co 4 minuty od godz. 6:36 do 23:52, na przemian z losowaniami Keno.

Na czym będzie polegała gra – Szybkie 600

  • Wystarczy wybrać 6 z 32 liczb.
  • Można zagrać na chybił trafił lub wytypować swoje własne liczby.
  • Zakład z pojedynczą stawką kosztuje jedynie 2 zł.

Wygrana wypłacana będzie już przy trafieniu dwóch liczb.

Premia atutem gry Szybkie 600

Największym atutem nowej gry LOTTO jest dodatkowa premia, która będzie mogła być doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. Będzie to jeden ze sposobów, by wygrać więcej. Premia będzie kumulowała się z losowania na losowanie do momentu, gdy padnie wygrana w stopniu,  do którego jest przypisana. By nie ominąć losowania z premią, najlepiej zawrzeć zakłady na kilka losowań. Można to zrobić aż do 50 losowań.