Bukmacherka 24 maja 2018

Najbardziej nietypowe zakłady specjalne u bukmacherów

autor: BK
Dla większości osób, zakłady bukmacherskie kojarzą się przede wszystkim ze sportem. Czasem jednak możemy obstawiać nasze typy także w obrębie świata polityki oraz rozrywki.

Do wyborów samorządowych w Polsce pozostało jeszcze kilka miesięcy. Tymczasem, u niektórych bukmacherów, znawcy polityki mogą obstawiać już swojego kandydata do zwycięstwa w wyborach na prezydenta Warszawy. Od czasu do czasu możemy się jednak spotkać z bardziej nietypowymi zakładami, które, pomimo formy humorystycznej, cieszą się dużą popularnością graczy.

Jakie będą słowa nowego premiera?

Gdy nowy premier obejmie pieczę nad ministerstwami, jego pierwszym krokiem jest udzielenie przemówienia programowego zwanego expose. Zdarzały się sytuacje, w których bukmacherzy umożliwiali graczom obstawienie słów lub fraz jakie padną z ust nowego premiera. Oczywiście na czele listy znajdują się frazy, które rzeczywiście mają szanse pojawić się w trakcie expose. Natomiast na dole listy mamy popularne przejęzyczenia, które zdarzały się polskim politykom w ostatnich latach. Ich ponowne wystąpienie szacuje się kursami trzycyfrowymi. Oczywiście jest to nierealne, aby nowy premier wypowiedział któryś z proponowanych tu zwrotów. Jeżeli jednak udałoby Wam się namówić Prezesa Rady Ministrów do celowego wypowiedzenia jednej z takich fraz, moglibyście zarobić ogromne pieniądze. Nawet kilkaset złotych za jedną obstawioną złotówkę.

Popek faworytem w Tańcu z Gwiazdami

Kilka tygodni temu zakończyła się ostatnia edycja programu Taniec z Gwiazdami. Jednym z uczestników był popularny raper Paweł Mikołajuw lepiej znany jako Popek. Bukmacherzy momentalnie udostępnili kursy na wszystkich uczestników. „Król Albanii” był obstawiany jako zdecydowany faworyt. Choć w stawce z całą pewnością znajdowały się osoby, które w przypadku tańca mogłyby uchodzić za większych faworytów, w Tańcu z Gwiazdami decydują oczywiście głosy publiczności. Bukmacherzy uznali, że szerokie grono fanów Popka wystarczy, by raper wygrał program. Tak się jednak nie stało. Mikołajuw odpadł w półfinale, ale należy również uczciwie przyznać, że pod względem umiejętności tanecznych zaskoczył wszystkich na plus.

Imię dziecka pary książęcej

Bukmacherzy udostępniają liczne zakłady związane z prywatnym życiem rodziny Windsorów, dynastii obecnie panującej w Wielkiej Brytanii. Zdarzają się zakłady przewidujące przyszłą żonę jednego z książąt. Gdy dojdzie już do zaślubin, bukmacherzy starają się przewidzieć, jakie będzie imię potomstwa młodej pary. Od imion związanych z dynastią Windsorów, aż po najbardziej absurdalne propozycje wyceniane trzycyfrowym kursem. Jak się okazuje, gracze nie żałują pieniędzy i chętnie obstawiają swoje propozycje.

Dodaj komentarz