Bukmacherka 22 grudnia 2020

Noblebet wprowadza BETBUILDER na zakłady NBA

W połowie listopada informowaliśmy, że legalny bukmacher Noblebet wprowadził do swojej oferty produkt o nazwie BETBUILDER, który cieszy się dużą popularnością na rynku zagranicznym. Początkowa funkcja ta obejmowała jedynie czołowe ligi piłkarskie, a także mecze międzynarodowe. Operator zapowiadał jednak, że kwestią czasu jest aż opcja ta pojawi się także w innych dyscyplinach sportu. I tak właśnie się stało, gdyż z BETBUILDER można korzystać już przy okazji obstawiania meczów NBA. 

Czym jest BETBUILDER?

BETBUILDER od początku swojego istnienia wzbudza ogromne emocje i zainteresowanie wśród miłośników zakładów bukmacherskich, pozwalając im na zwiększenie emocji  w trakcje obstawiania. Rynek bukmacherski stale się rozwija i coraz bardziej pożądane przez graczy stały się tzw. „zakłady na życzenie”. Do tej pory były to zakłady proponowane przez klientów bukmacherowi, który po przeanalizowaniu propozycji podejmował decyzję o jego wystawieniu bądź też nie. Naturalnie pochłaniało to dość dużo czasu, gdyż oczekiwanie od złożenia propozycji do ewentualnego wystawienia zakładu przez bukmachera mogło wynosić kilka do kilkunastu godzin.

Odpowiedzią na to jest nowy produkt wprowadzony przez Noblebet. BETBUILDER wprowadzony przez polskiego operatora jest bowiem w pełni automatyczny i umożliwia klientom łączenie różnych zakładów z pojedynczego wydarzenia sportowego na swoim kuponie.

BETBUILDER w NBA

Czas wprowadzenia opcji BETBUILDER w NBA nie jest przypadkowy, ponieważ w nocy z wtorku na środą startuje kolejny sezon najlepszej ligi świata w koszykówce. Derby Los Angeles są więc jednym z dwóch meczów, które otwierają ten sezon. Lakersi, którzy bronią tytułu wygrali wszystkie mecze przedsezonowe w tym dwa przeciwko Clippersom. Z kolei duet Davis-James wydaje się nie do powstrzymania, i to właśnie jest kwintesencja NBA. Trudno o drugi sport, w którym fani uwielbiają śledzić, a co za tym idzie obstawiać statystyki poszczególnych graczy.

Dzięki BETBUILDER klienci Noblebet będą mogli układać skomplikowane kombinacje na kuponie na punkty, czy asysty poszczególnych graczy. Wystawionych linii na każdego gracza jest kilka, co oznacza, że oferta jest naprawdę szeroka.

Przyszłość

Z całą pewnością BETBUILDER jest produktem rozwojowym, a wprowadzenie go do kolejnych dyscyplin sportu nadejdzie lada moment. Co więcej, jak udało się ustalić naszej redakcji, Noblebet planuje wprowadzenie opcji kreatora zakładów również na mecze z oferty na żywo. Można jej się spodziewać w pierwszym kwartale 2021 roku, co będzie kolejnym krokiem w stronę rozwoju tego innowacyjnego produktu na polskim rynku zakładów bukmacherskich.