Bukmacherka 29 sierpnia 2017

NOVOMATIC zaprezentuje swoje produkty na Arena Expo Entertainment

autor: W.B.
NOVOMATIC zaprezentuje się na rumuńskich targach ze swymi najnowszymi produktami przeznaczonymi na rynki gier w Europie Środkowej i Wschodniej.

Wszystkie je znajdziemy na stoisku nr 201 na terenie targowym Romexpo w Bukareszcie.

Jako lider na rumuńskim rynku kasyn z ponad 60-procentowym udziałem, marka NOVOMATIC jest dobrze znana w tym kraju, ponieważ na bieżąco wprowadza nowe produkty. Odwiedzający Expo Entertainment 2017 w dniach 4-6 września będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami tej austriackiej firmy.

Nowością na rynku jest obudowa GAMINATOR® Scorpion, która będzie prezentowana razem z grą Impera Line HD HD5. To następca GAMINATORA ™ bardzo popularnego w Rumunii i okolicznych rynkach. Nowa obudowa jest kompatybilna z szeroką gamą gier NOVOMATICA, a matowe czarne wykończenie z najwyższej klasy grafiką i podświetleniem diod LED dopełnia całości.

Do najważniejszych produktów firmy, które zostaną pokazane w Rumunii należą między innymi: DOMINATOR®, IMPERATOR ™ S3, NOVOSTAR ™ II i NOVOSTAR ™ SL3 z bogatym wyborem klasycznych i nowych gier, takich jak Book of Ra ™, Dolphin's Pearl ™, Amazon's Diamonds ™ i Upward ™.

 

 

Dodaj komentarz