Bukmacherka 11 lipca 2023

Nowa umowa FanDuel z WTA. Szereg innowacji w tenisie

autor: redakcja
WTA i FanDuel Group, czołowa firma zajmująca się grami online, ogłosiły we wtorek przedłużenie wieloletniej umowy FanDuel jako autoryzowanego operatora gier na Hologic WTA Tour w Ameryce Północnej, Południowej i Środkowej

Wspierając rozwój sportów kobiecych, FanDuel jako jeden z pierwszych wprowadził na swoich platformach cyfrowych prezentacje wideo dotyczące kobiecego tenisa i wprowadził je do ruchu gier w regionach zachodnich.

Cieszymy się, że mamy operatora gier, który nie tylko podziela naszą wizję zwiększenia ekspozycji kobiecego tenisa, ale jest zaangażowany w opracowywanie standardów i praktyk odpowiedzialnego hazardu, które pozwalają fanom robić to w zabawny i bezpieczny sposób – powiedział prezes WTA Micky Lawler.

– Partnerstwo dało nam możliwość współpracy ramię w ramię z WTA w celu opracowania nowych, ekscytujących produktów, które zwiększyły zaangażowanie i zainteresowanie kobiecym tenisem. FanDuel jest zaangażowany we wspieranie kobiet w sporcie, a to partnerstwo było kluczowym filarem tego zaangażowania, ponieważ współpracowaliśmy z WTA, aby uczcić kluczowe inicjatywy kobiet poprzez wyjątkowe możliwości opowiadania tenisa – dodał Clifton Ma, Strategic Partnerships, wiceprezes w FanDuel.

FanDuel nadal będzie promować bezpieczną i odpowiedzialną grę oraz dostępność środków zapobiegawczych przy zakładach bukmacherskich.

Dodaj komentarz