Loterie 15 października 2020

Nowa zdrapka w ofercie LOTTO. Debiut “Czarnej Perły”

Zgodnie z zapowiedziami w ofercie LOTTO zadebiutowała dziś kolejna zdrapka, która uchodzi za prawdziwy zdrapkowy MUST HAVE. Jeden los kosztuje jedynie pięć złotych, a gracze mogą wygrać nawet ponad 200 tysięcy złotych!

Jak łatwo się domyśleć “Czarna Perła” najbardziej powinna spodobać się paniom, które uwielbiają perły. W dodatku piękne, a zdrapka jakby inaczej nawiązuje do “perłowego piękna”.

Nowoczesność

Co prawda wyżej wspominamy, że zdrapka powinna spodobać się  zwłaszcza paniom, ale tak naprawdę trafi do każdego, ponieważ została zaprojektowana z użyciem efektu 3D. Dzięki czemu jest nie tylko piękna, ale także na pewien sposób elektryczna.

Co najważniejsze jej uniwersalizm  widać również po tym, że czarna perła to symbol pewności siebie, elegancji i niepowtarzalnego stylu. Perła od wieków symbolizuje doskonałość, spokój i perfekcję. Dlatego ta zdrapka to idealny pomysł na prezent. A warto przypomnieć, że zdrapki bardzo często są wykorzystywane w tym celu.

Podstawowe informacje o zdrapce

Jak już wspomnieliśmy zdrapka kosztuje 5 złotych, a do wygrania są trzy nagrody główne w wysokości 207 000 złotych. A to oczywiście nie wszystko, ponieważ organizator przewidział jeszcze następujące wygrane:

  • 3 wygrane I stopnia w wysokości 207 000 zł,
  • 12 wygranych II stopnia po 7 000 zł,
  • 255 wygranych III stopnia po 500 zł,
  • 1 350 wygranych IV stopnia po 200 zł

… i wiele atrakcyjnych wygranych niższych stopni!

Dodaj komentarz