Bukmacherka 12 lutego 2024

Nowy bukmacher na rynku. Mamy pierwsze informacje!

autor: redakcja
Na liście legalnych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych pojawił się kolejny bukmacher. To NovoBet, spółka zarządzająca marką AdmiralBet. Otrzymał licencję na działalność internetową.

Na liście Ministerstwa Finansów pojawił się kolejny “gracz”. Licencję na prowadzenie działalności w Polsce otrzymał NovoBet, czyli spółka która zarządza marką AdmiralBet.

Stuprocentowym właścicielem spółki NOVOBET Sp. z o.o. jest NOVOMATIC TECHNOLOGIES POLAND Sp. z o.o. To międzynarodowy producent urządzeń do gier i oprogramowania dla branży.

“Od ponad dwudziestu lat jesteśmy w czołówce producentów oprogramowania przeznaczonego dla branży rozrywkowej. Klientom z całego świata zapewniamy praktyczne rozwiązania wysokiej jakości. Specjalizujemy się w dostarczaniu systemów rozproszonych, projektowaniu i tworzeniu gier oraz platform programowych służących do ich osadzania” – czytamy na stronie internetowej NOVOMATIC Poland.

Licencja została przyznana na działalność internetową pod adresem www.admiralbet.pl.

Witryna jak na razie nie jest jeszcze dostępna w sieci.

Jak na razie spółka składa się z dwóch członków zarządu: Agnieszki Filipowskiej-Suchan oraz Rafała Hędrzaka. W radzie nadzorczej znajdują się natomiast Ryszard Presch, Marcin Wierzbicki i Marek Nalikowski.

Już w listopadzie informowaliśmy, że na polskim rynku bukmacherskim ma się pojawić kolejny “gracz”. 

“Obecnie procedowany jest jeden wniosek o udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Wniosek został złożony przez podmiot dotychczas nieposiadający takiego zezwolenia” – odpowiedź o takiej treści otrzymaliśmy od przedstawicieli Wydziału Prasowego Ministerstwa Finansów.

Teraz wiadomo już, że chodziło o NovoBet. Zwróciliśmy się też z kolejnym zapytaniem do Ministerstwa Finansów, czy kolejne podmioty czekają na licencje.

Dodaj komentarz