Nowy gracz na polskim rynku
Polski rynek bukmacherski nabiera powoli rozpędu. Pojawiają się nowe firmy, które widzą potencjał i chętniej starają się o koncesję na działanie w Polsce.
Takową dostała spółka Cherry Online Polska z siedzibą w Warszawie. Jej większościowym właścicielem jest szwedzkie Cherry AB. To potentat posiadający w swoim portfolio między innymi markę bukmacherską ComeOn.
Firma od kilku miesięcy starała się uzyskać pozwolenie. Ostatecznie udało jej się spełnić oczekiwania polskiego ustawodawcy.
Warto dodać, że Cherry również tworzy gry online, jak i technologię gier oraz kasyna internetowe.
user_5762
Więcej Bukmacherka
BETFAN rusza z kampanią „Make Mundial Great Again” – Mariusz Pudzianowski jako reprezentant każdego z 48 uczestników mundialu
BETFAN - polski legalny bukmacher odpowiada na brak reprezentacji na MŚ 2026 kampanią „Make Mundial Great Again” zbudowaną w całości przez wewnętrzny zespół przy użyciu sztucznej inteligencji. Tym razem ambasador marki i jeden z najsłynniejszych Polaków - Mariusz Pudzianowski wcielił się w zawodnika każdego z 48 uczestników mundialu.