Bukmacherka 22 sierpnia 2019

Nowy produkt STS, który rozpali branżę w Polsce

autor: Maciej Akimow

Największy polski bukmacher firma STS wychodzi na rynek z całkowicie rewolucyjnym produktem. BetGames to symulacja gier karcianych wprowadzone jako zakłady bukmacherskie na wydarzenia rozrywkowe. STS jest jedynym w Polsce bukmacherem z ofertą na BetGames.

Podpisana z BetGames.tv umowa licencyjna zapewnia dostęp do szerokiej gamy zakładów wzajemnych, gdzie typuje się wynik wydarzeń rozrywkowych stanowiących symulowane gry karciane – wojnę, poker i baccarat. W zakładach BetGames można obstawiać zwycięską stronę gier karcianych (np. gracza lub krupiera), stawiając na ostateczne wyniki rozgrywki.

STS to nie tylko największy bukmacher w Polsce, ale jeden z liderów branży w skali całej Europy. Mimo niesprzyjającego otoczenia rynkowego i rosnącej szarej strefy stale wdrażamy nowoczesne rozwiązania oraz rozwijamy nasze funkcjonalności, dzięki czemu klienci mają dostęp do unikalnej oferty. Umowa z BetGames.tv pozwoliła wprowadzić nam szeroką gamę zakładów wzajemnych. Nowy produkt jest dla nas istotną przewagą konkurencyjną wobec nielicencjonowanych operatorówmówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Produkt na pewno jest bardzo kontrowersyjny i wywoła falę dyskusji w branży, czy nowość zaoferowana przez STS nie łamie zasad ustawy hazardowej.