Bukmacherka 1 października 2021

Nowy Super Cashout!

U bukmachera Superbet brakowało Ci wyłącznie perfekcyjnego rozwiązania cashout? Już możesz odkurzyć hasło do swojego konta. Jesteś fanem zakładów, ale nie masz konta w Superbet? To bukmacher, który ciągle udoskonala swoje rozwiązania, więc na co czekasz? Tym razem w ręce graczy trafia narzędzie do lepszej kontroli i ograniczania ryzyka gry – Super Cashout.

Dobry cashout działa sprawnie, jest uczciwy i oferowany często. Pozwala to na lepszą kontrolę gry w każdym momencie. Oglądasz mecz, który nie idzie po Twojej myśli? Procedura jest wtedy taka: robisz zwrot, zawierasz inny zakład i zmieniasz kanał telewizji sportowej.

Zwroty oferowane są w „Super Cashout” nawet poniżej wniesionej stawki. Nie jest ważne czy zagrałeś kupon live, przedmeczowy czy mieszany. Nie jest ważne czy zagrałeś kupon tydzień temu czy przed sekundą. Masz cashout i koniec. Dodatkowo oferowane są trzy opcje ustawień zwrotów:

Wyświetlona kwota – tylko wyświetlona kwota zostanie wypłacona. Jeśli w międzyczasie kwota ulegnie zmianie, CashOut nie zostanie zrealizowany.

Dowolna kwota – kupon zostanie wypłacony, nawet jeśli w międzyczasie kwota ulegnie zmianie. Gracz akceptuje każdą zmianę kwoty do wypłaty.

+/- 10%: Twój kupon zostanie wypłacony, jeśli kwota nie zmieni się o więcej niż 10%.

Czy w praktyce rzeczywiście działa to tak dobrze? Liczby nie kłamią. Gracze Superbet korzystają z funkcjonalności po jej ulepszeniu aż trzykrotnie częściej!

Dodaj komentarz