Loterie 3 lutego 2020

Odnotowano pierwsze główne wygrane w grze “Szybkie 600”

Nowa gra LOTTO, “Szybkie 600” zadebiutowała 31 stycznia. Na wygrane I stopnia nie trzeba było jednak długo czekać, ponieważ takie w ostatnich dniach padły już cztery razy. 

Wspaniały debiut “Szybkie 600”

W dniu debiutu gry, tj. w piątek 31 stycznia, w punkcie LOTTO w Dąbrowie Rzeczyckiej padła pierwsza wygrana I stopnia. Natomiast dzień później, 1 lutego, odnotowano już trzy takie wygrane w miejscowościach: Straszyn, Jastrzębie Zdrój i Warszawa. Oznacza to, że szczęśliwcy będą otrzymywać 600 zł co tydzień przez cały rok.

Czym jest gra “Szybkie 600”

Przypomnijmy, że “Szybkie” 600 jest nową grą LOTTO i szansą – jak sama nazwa wskazuje – na szybkie wygrane. Główną wygraną będzie nawet 600 złotych wypłacane co tydzień – przez cały rok! Jak łatwo policzyć wychodzi 2400 złotych co miesiąc, wypłacane przez rok. Co ważne przy zwielokrotnionej stawce powalczyć będzie można nawet o 6000 złotych, co tydzień przez rok. Losowania będą odbywały się co cztery minuty.

Nowa gra z całą pewnością przypadnie do gustu miłośnikom Keno czy Zdrapek, ponieważ bardzo szybko będzie można sprawdzić, czy kupon jest zwycięski. Losowania widoczne będą na ekranach w punktach sprzedaży. Codziennie odbywać się będzie aż 260 losowań – co 4 minuty od godz. 6:36 do 23:52, na przemian z losowaniami Keno.

Na czym będzie polegała gra – Szybkie 600

  • Wystarczy wybrać 6 z 32 liczb.
  • Można zagrać na chybił trafił lub wytypować swoje własne liczby.
  • Zakład z pojedynczą stawką kosztuje jedynie 2 zł.

Wygrana wypłacana będzie już przy trafieniu dwóch liczb. Warto dodać, że największym atutem nowej gry LOTTO jest dodatkowa premia, która będzie mogła być doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. Będzie to jeden ze sposobów, by wygrać więcej. Premia będzie kumulowała się z losowania na losowanie do momentu, gdy padnie wygrana w stopniu,  do którego jest przypisana. By nie ominąć losowania z premią, najlepiej zawrzeć zakłady na kilka losowań. Można to zrobić aż do 50 losowań.