Bukmacherka 2 lipca 2024

Ofensywa transferowa Superbetu. Dwie nowe piłkarskie umowy [NASZ NEWS]

autor: redakcja
Z naszych informacji wynika, że w najbliższym czasie Superbet ogłosi nawiązanie współpracy z dwoma klubami. Bukmacher ma znaleźć się na przodzie koszulki Wisły Kraków i GKS-u Katowice.

Dotychczas Superbet był mocno zaangażowany m.in. w Lecha Poznań, Górnika Zabrze czy GKS Tychy. Umowa z Kolejorzem jest jedną z najwyższych w historii polskiego rynku bukmachersko-sportowego. Na wyżej wspomnianych klubach piłkarskie działania się jednak nie zakończą.

Z informacji portalu “Interplay.pl” wynika, że Superbet znajdzie się najprawdopodobniej na centralnym miejscu koszulki pierwszoligowej Wisły Kraków i stanie się jednym z najważniejszych sponsorów klubu. Dotychczas miejsce “na froncie” należało do Orlen Oil. Umowa z paliwowym gigantem nie zostanie przedłużona. Gdyby Orlen został przy Reymonta 22, to Superbet znalazłby się “na plecach” Białej Gwiazdy. Ostatecznie wiele na to wskazuje, że zajmie jeszcze ważniejsze miejsce w sponsorskiej piramidzie. Ustaliliśmy też, że o wejście do Wisły walczyło kilku bukmacherów. Superbet wygrał tę licytację i zaproponował najlepsze finansowe warunki.

CZYTAJ TEŻ: Betcris o końcu umowy z Pogonią: osiągnęliśmy swoje cele

Drugim klubem, do którego dołączy Superbet jest GKS Katowice. Beniaminek ekstraklasy dotychczas był wspierany przez STS. Ta umowa się zakończyła i jak się dowiedzieliśmy, teraz w to miejsce wskoczy właśnie Superbet. Logo pojawi się “na froncie” koszulki.

Tym samym będziemy mogli mówić poniekąd o “śląskim monopolu” Superbetu. Z logiem tego bukmachera występować będą Górnik Zabrze, GKS Tychy i GKS Katowice.

Dodaj komentarz