Loterie 20 stycznia 2020

Ostatni miesiąc Loterii Lidla – 2000 zł na wycieczkę

Jeszcze przez miesiąc (do końca lutego) można wziąć udział w loterii organizowanej przez Lidl, gdzie do wygrania są bony na zakupy i vouchery na wycieczkę. Sprawdziliśmy, co należy zrobić, by wziąć udział w promocji i na co możemy przeznaczyć wygrany voucher.

Lidl Polska to sieć supermarketów, które pojawiły się na polskim rynku w 2002 roku. Obecnie Lidl posiada ponad 550 sklepów w Polsce i około 10 000 w 26 innych krajach. W sierpniu 2017 roku zdecydowano o uruchomieniu projektu Lidl Podróże. Lidl poprzez stronę lidl-podroze.pl sprzedawał oferty operatorów turystycznych, m.in. Rainbow, Volare Travel, Prestige Tours, Unique Moments czy Exim Tours.

Zasady Loterii:
1. Zrób zakupy (z loterii wyłączone są m.in. napoje alkoholowe, wszelkie wyrobów tytoniowe, papierosy elektroniczne) w sklepie Lidl i zachowaj paragon
2. Wypełnij ankietę na temat sklepu oraz jakości obsługi na stronie Lidl
3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy podając nr paragonu

Do wygrania:
Co tydzień – 20 bonów o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Lidl
Co miesiąc – voucher o wartości 2000 zł do wykorzystania na portalu Lidl Podróże

Każdy zarejestrowany paragon to szansa na wygranie bonu na zakupy w losowaniu tygodniowym i vouchera na wycieczkę co miesiąc. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nie ma określonej minimalnej wartości paragonu, który kwalifikowałby się do loterii. Wystarczą małe zakupy, aby móc wziąć udział w zabawie. Do minusów tej loterii należy zaliczyć konieczność wypełniania długiej ankiety, co przy częstszych zakupach w sklepie może być po prostu nudne. W ankiecie znajdziemy m.in. pytania o czystość w sklepie czy ułożenie produktów na półkach.

Z informacji dostępnych na stronie Lidl Podróże wynika, że projekt zakończył się z końcem 2019 roku. Wykupione wycieczki powinny być bez przeszkód zrealizowane.

„Zapewniamy, że wszyscy Klienci, którzy kupili wycieczkę lub ubezpieczenie w ramach Lidl-podróże.pl, będą mogli je zrealizować zgodnie z zawartymi umowami. Każdy Klient zostanie objęty opieką bezpośrednio przez organizatora wycieczki, którą wykupił.”

Regulamin Loterii w Lidlu nie został zaktualizowany, więc prawdopodobnie sklep zaoferuje wycieczki z niemieckiego biura. Zwróciliśmy się z takim zapytaniem do Biura Obsługi Klienta w Lidl Podróże.

W oczekiwaniu na odpowiedź postanowiliśmy sprawdzić, gdzie moglibyśmy pojechać za 2000 zł (~500 €):
– wycieczka do hotelu z basenem w Hausen – 170 € za 3 noce
– wycieczka do Dubaju na 8 dni – 470 €
– noclegi w Chorwacji na 7 nocy – 100 €
– odpoczynek w polskim Ustroniu Morskim, 5 nocy z wyżywieniem – 110 €
– pobyt na Krecie, 8 nocy – 500 €

Czy warto brać udział w tej loterii? Jeśli mamy czas na wypełnienie ankiety, to jak najbardziej warto. Nie musimy kupować specjalnych produktów, wpisywać kodów z opakowań na stronie czy robić zakupów, aby otrzymać promocyjną naklejkę. Szanse w loterii ma każdy, kto zarejestruje paragon.