Bukmacherka 30 października 2023

Ostatni przystanek akcji “Dorzuć misie” zakończony sukcesem! 2351 maskotek trafi do potrzebujących

autor: redakcja
Na murawie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej wylądowało 2351 pluszaków, które trafią do okolicznych domów dziecka oraz potrzebujących. Tym samym, dzięki zaangażowaniu kibiców Podbeskidzia, Fundacja STS (należącą do sponsora TSP – bukmachera STS) przekaże 11 755 zł na Stowarzyszenie Teatr Grodzki.

W chłodny, piątkowy wieczór emocji na meczu TS Podbeskidzia z Wisłą Kraków nie brakowało. Gospodarze po zaciętej walce wygrali z gośćmi z Krakowa 2:1, a licznie zgromadzeni kibice na stadionie w Bielsku-Białej spisali się na medal. Fani, którzy przez cały tydzień poprzedzający mecz z Wisłą byli informowani o akcji “Dorzuć misie”, rzucili na murawę aż 2351 maskotek.

Zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, Fundacja STS za każdego misia przekaże 5 zł na Stowarzyszenie Teatr Grodzki, które prowadzi programy edukacyjne i artystyczne dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej, osób niepełnosprawnych, ofiar uzależnień, osób starszych i innych grup potrzebujących wsparcia. Misie rzucone na murawę trafią natomiast do osób potrzebujących.

W trakcie pięciu odsłon akcji “Dorzuć misie” w Lubinie, Kielcach, Częstochowie, Białymstoku oraz Bielsku-Białej zebrano 123 017 maskotek. Tym samym, na konta osób potrzebujących trafiło 614 995 zł.

Dodaj komentarz