Bukmacherka 20 września 2021

Pierwsza kumulacja w SuperGame Jackpot. Do zgarnięcia 75 000 PLN!

Za nami pierwsza runda SuperGame Jackpot od zakładów bukmacherskich Superbet. Piłkarska Ekstraklasa potwierdziła swoją nieprzewidywalną sławę i od razu mamy do czynienia z kumulacją. W rundzie która już wystartowała w puli jest 75 000 PLN. Jak to bywa w Superbet – oczywiście całkowicie za darmo.

Pierwsza runda gry free to play Super Game Jackpot przyniosła oczekiwane emocje. Trzem graczom udało się poprawnie wytypować aż cztery dokładne wyniki spośród pięciu typowanych w grze meczów Ekstraklasy i zgarnęli oni po 2784 PLN. Najbliżej wytypowania wszystkich zdarzeń był użytkownik Superbet.pl, który w meczu Stal – Raków postawił wynik 0:2 utrzymujący się aż do 90 minuty meczu. Gol Mateusza Wdowiaka z doliczonego czasu gry spektakularnie pozbawił szans na zgarnięcie głównej puli. Dzięki temu do wygrania jest teraz łącznie w puli aż 75 000 PLN.

W pierwszym „Super Game Jackpot” wzięło udział blisko 14 tysięcy graczy, czyli ponad 2 tysiące więcej niż w ostatniej edycji „Super Game” przed zmianą zasad. Nagrody otrzymało tym razem 1667 typerów. Może i gra stała się odrobinę trudniejsza, ale także bardziej emocjonująca i nadal wygrywa wielu graczy!

Jeśli masz konto w Superbet, to już teraz możesz spróbować swoich sił typując dokładne wyniki meczów Warta – Zagłębie, Legia – Raków, Buk–Bet Termalica – Górnik Zabrze, Śląsk – Wisła Płock i Wisła Kraków – Pogoń. Brak konta także nie jest przeszkodą. Zagrać o skumulowaną nagrodę główną zdążysz od najbliższej kolejki, ponieważ pełna rejestracja konta Superbet.pl przebiega szybko i bezproblemowo.