Bukmacherka 16 czerwca 2019

Piotr Cerlak odchodzi z TOTALbet

autor: MC
Gdy TOTALbet pojawiał się na polskim rynku w ubiegłym roku, nikt nie spodziewał się, że nazwa bukmachera należącego do grupy ZPR tak często przewijała się będzie przez portale branżowe w kontekście zmian kadrowych.

Już w październiku, 3 miesiące po starcie serwisu, Adrian Furmańczyk zastąpił Macieja Tylkowskiego na stanowisku Dyrektora Marketingu. Zaledwie cztery miesiące później Łukasz Seweryniak, ówczesny Dyrektor Operacyjny, poinformował o swojej rezygnacji, a jego miejsce zajął Piotr Cerlak, który do tamtej pory pełnił w firmie funkcję Dyrektora Działu Bukmacherskiego. Dziś, ponownie po upływie kilku miesięcy, docierają do nas informacje o rezygnacji kolejnego Dyrektora Operacyjnego.

Piotr Cerlak i Łukasz Seweryniak to duet, który od samego początku odpowiedzialny był za zbudowanie TOTALbetu pod kątem produktu i strategii rynkowej. Cerlak pracował wcześniej w STS jako Kierownik Działu LIVE oraz w STATSCORE jako Dyrektor Działu Bukmacherskiego. Jego doświadczenie i współpraca z Seweryniakiem pozwoliły na sprawne wprowadzenie TOTALbet na rynek, przygotowanie strategii wysokich kursów, którymi szczyci się firma oraz wprowadzenie wielu innowacji, które pozwoliły TOTALbetowi zbudować w krótkim czasie dobrą pozycję na polskim rynku bukmacherskim. Klientów przyciągnęły udogodnienia takie jak szybka rejestracja, sprawny cashout, ekspresowe wypłaty czy sporty wirtualne od Golden Race. Ponadto, firma znana jest wśród klientów m.in. z loterii Kasomania czy ambasadora Andrzeja Twarowskiego.

Kto przejmie obowiązki Dyrektora Operacyjnego w TOTALbet? Czy firmie uda się pozyskać kolejnego doświadczonego lidera z rynku bukmacherskiego? Szeregi jakiej firmy zasili Piotr Cerlak? Odpowiedzi na te pytania poznamy zapewne w ciągu najbliższych miesięcy.

Dodaj komentarz