Ogolna 17 lutego 2023

Playtech nawiązał strategiczne partnerstwo z ITP

Playtech uzgodnił strategiczne partnerstwo z Inside The Pocket. W ramach osiągniętego porozumienia, platformy ITP będą oferowane międzynarodowym partnerom operatorskim Playtech. 

Strategiczne partnerstwo z ITP

Playtech uzgodnił z Inside The Pocket współpracę, dzięki której platformy free-to-play (F2P) oraz Daily Fantasy Sports (DFS) będą oferowane partnerom dostawcy. Tym samym operatorzy współpracujący z wiodącym dostawcą technologii otrzymają dostęp do ponad 100 gier F2P oraz DFS.

Jak czytamy w komunikacie, wdrażanie nowych propozycji oferowanych przez ITP będzie następować sukcesywnie z regionu na region.

Poprawa oferty Playtech

W takich słowach rozpoczęcie strategicznej współpracy z ITP skomentował Anthony Evans, wiceprezes ds. strategii w Playtech: – Międzynarodowy zasięg zapewniany przez platformę Inside The Pocket stanowi ekscytującą szansę dla Playtech. Zapewni ona również wymaganą elastyczność dla nowo regulowanych i rozwijających się rynków. Nie możemy się doczekać, kiedy tytuły oferowane przez ITP będą wykorzystywane przez użytkowników. 

O partnerstwie wypowiedział się również dyrektor naczelny Inside The Pocket, Hussain Naqi: – Ta kluczowa integracja pozwala ITP służyć jako narzędzie dla Playtech do oferowania swoim klientom responsywnego narzędzia do pozyskiwania, wśród cenionego już zestawu B2B. Cieszymy się, że możemy ogłosić partnerstwo z potężnym dostawcą, którego reputacja w zakresie doskonałości nie słabnie. 

Przypomnijmy, że kilka dni temu Playtech poinformował, iż zainwestuje w kasyno online i zakłady sportowe NorthStar Gaming w Ontario.

Dodaj komentarz