Ogolna 1 września 2022

Playtech poszerza współpracę z Buzz Bingo

Playtech, wiodący dostawca technologii poszerza swoją współpracę z Buzz Bingo, wprowadzając nowy portfel, który będzie obsługiwać wszystkie operacje.

Ułatwienie korzystania z usług

Dzięki porozumieniu, portfel pozwala graczom cieszyć się z bingo, automatów i innych usług za pomocą jednego konta zarówno w grze detalicznej, jak i online. Głównym plusem tego narzędzia jest jego duża elastyczność, co bardzo przypadło do gustu graczom. Użytkownik może wypłacać bowiem swoje wygrane w dowolnym miejscu.

Kamień milowy

Tak wprowadzenie nowego portfela skomentował Marat Koss, VP of Interactive Gaming at Playtech: – To kamień milowy dla Buzz Bingo i Playtech, a także naszego długoterminowego partnerstwa. Niesamowita ilość pracy została włożona w osiągnięcie bezproblemowej łączności z jednym portfelem we wszystkich operacjach. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy być częścią zapewniania ulepszonych wrażeń graczom w każdym klubie Buzz i Buzz Bingo online.

David Evans, dyrektor ds. operacji cyfrowych w Buzz Bingo dodaje: – Playtech jest ważnym partnerem w podróży Buzz Bingo od pierwszego dnia, a wprowadzeniu specjalnego portfela w całej naszej sieci handlowej i obecności w internecie jest nie do przecenienia. W kontekście bardzo wymagających czasów z długoterminowymi zamknięciami ksalonów podczas pandemii COVID-19, nasze partnerstwo stworzyło coś naprawdę przełomowego.

Dodaj komentarz