Bukmacherka 2 maja 2024

Playtech rozwija sieć iPoker w Czechach we współpracy z Fortuną

autor: Adrian Janiuk
Playtech, renomowany lider w branży technologicznej dla rozrywki hazardowej, ogłosił zawarcie partnerstwa z Fortuna Entertainment Group oraz rozszerzenie swojego wpływu poprzez wprowadzenie sieci iPoker na czeski rynek.

Partnerstwo stanowi znaczący kamień milowy zarówno dla Playtech, jak i Fortuny. raz pierwszy wprowadza poker do Fortuna Entertainment Group. Dzięki sieci iPoker firmy Playtech gracze Fortuny w Czechach będą mieli dostęp do różnorodnej gamy gier pokerowych, korzystając z silnej międzynarodowej puli płynności graczy z całego świata, a także wysokiej jakości doświadczeń graczy i najnowocześniejszego produktu pokerowego.

Sieć iPoker doświadczyła gwałtownego rozwoju w ciągu ostatnich kilku lat, a dodanie Fortuny przyczyni się do kontynuacji tego trendu. Czechy są ważnym ośrodkiem turniejów pokerowych na żywo w Europie, a prestiżowe wydarzenia odbywają się przez cały rok w miastach takich jak Praga i Rozvadov. Łącząc siły z Fortuną, Playtech zamierza wykorzystać potencjał tego tętniącego życiem rynku, zapewniając czeskiej publiczności niezrównane wrażenia z pokera online.

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Fortuną w celu rozszerzenia naszej sieci iPoker na rynek czeski. Playtech stara się zapewniać graczom wysokiej jakości doświadczenia dzięki najnowocześniejszemu produktowi pokerowemu i ciągłym innowacjom, a w połączeniu z ciągłym sukcesem Fortuny i znaczącą trajektorią wzrostu jako wiodącego operatora zakładów i gier w Europie Środkowo-Wschodniej, to partnerstwo zaoferuje nowoczesne, bezproblemową i wciągającą obsługę graczy Fortuny – powiedział Marat Koss, wiceprezes ds. Interaktywnych Gier Hazardowych, Poker w Playtech.

Poker ma znaczącą obecność na rynku czeskim z ugruntowaną bazą graczy i jesteśmy pod wrażeniem jakości produktów pokerowych Playtech. Widzimy ogromny potencjał w tym produkcie i jesteśmy pewni, że zapewni on naszym klientom wyjątkowe i nowoczesne doświadczenia. Przez lata nasza współpraca z Playtech była bardzo udana i z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój tej współpracy – stwierdził Myke Foster, szef grupy ds. Gier i Strategii Komercyjnej w Fortuna Entertainment Group.

Dodaj komentarz