Ogolna 9 czerwca 2022

Playtech uruchomił swoją technologię w NorthStar Bets

Na początku tego roku Playtech oraz NorthStar Bets ogłosili współpracę. Wiodący dostawca uruchomił swoją technologię u operatora działającego w Ontario. Mowa m.in. o platformie z usługami kasyna czy treściach pokerowych.

Playtech rozszerza działalność

Porozumienie z NorthStar Bets wpisuje się w strategię Playtech. Wiodący dostawca technologii koncentruje się na zapewnianiu produktów nowym regulowanym rynkom działającym w sieci online. Zgodnie z umową, Playtech udostępnia wielokanałową technologię, dostarczając swoją platformę IMS wraz z usługami kasyna oraz kasyna na żywo.

Dodatkowo jeszcze w tym roku operator działający w Ontario otrzyma treści pokerowe.

Kolejny kamień milowy

O współpracy z NorthStar Bets wypowiedział się Shimon Akad COO Playtech: – Rozpoczęcie współpracy z NorthStar Bets w zakresie oprogramowania i usług to kolejny kamień milowy w rozwoju naszej strategii w Ameryce Południowej. Dla Playtech istotną rolę odgrywa zdolność do tworzenia strategicznych partnerstw z operatorami na całym świecie. NorthStar Bets ma wyjątkową pozycję, aby stać się jednym z czołowych operatorów w Ontario i cieszymy się, że możemy współpracować z nimi w celu stworzenia odpowiedzialnej oferty hazardowej.

Porozumienie z Playtech skomentował z kolei CEO NorthStar, Michael Moskowitz: – NorthStar Bets stawia konsumentów w centrum. Nasza współpraca z Playtech oznacza, że możemy zapewnić wciągające i przyjemne wrażenia dla graczy z najwyższym poziomem ochrony. Konsumenci szukają treści, które zaspokoją ich indywidualne preferencje i zainteresowania, a  przy wielokanałowej współpracy z Playtech mamy wyjątkową pozycję, aby stać się liderem na kanadyjskim rynku.

Na początku maja tego roku Playtech opublikował rezultaty za pierwszy kwartał. Z raportu wynika, iż wiodący dostawca technologii zanotował skorygowaną EBITDA na poziomie 105,9 miliona dolarów.