Podcast Dama Karo #1: Ewa Ulicz
Interplay rusza z serią podcastów Dama Karo poświęconym kobietom pracującym w branży rozrywkowej. Redakcja serwisu chce w ten sposób docenić i zaakcentować udział kobiet w wielu kluczowych projektach. Partnerem podcastów jest firma IGT, która w swojej misji ma wpisane wyrównywanie szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy IT.
Termin publikacji pierwszego odcinka podcastu jest datą symboliczną i nieprzypadkowo dzieje się to w Międzynarodowy Dzień Kobiet. Chcemy w ten sposób szczególnie podkreślić udział kobiet w branży rozrywkowej. Interplay jak zawsze stara się poruszać tematy tabu, a swoimi działaniami chcemy zburzyć krzywdzące stereotypy i niewidzialne mury.
Interplay będzie wspierał kobiety
Działania wspierające obecność kobiet w branży rozrywkowej zostają na stałe wpisane w strategię rozwoju całego serwisu. Pierwszym znaczącym krokiem było dodanie nowej kategorii w ramach nagród Polish Gaming Aces. Magdalena Kopka-Wojciechowska została nagrodzona jako Najbardziej Zaangażowana Kobieta Roku 2020. Podcasty są kolejnym etapem realizowania naszej strategii. Zachęcamy zatem wszystkich do śledzenia i wspierania projektu.
Podcast będzie publikowany co trzy tygodnie, a do programu zapraszane będę kobiety, które zechcą podzielić się swoją historią zawodową. Gościem pierwszego odcinka jest Ewa Ulicz, marketing manager IGT.
Audycji można słuchać na platformach Spotify i Soundcloud.
Maciej Akimow
Więcej Ogolna
Brytyjski rynek przed trudnym wyborem. Czy obniżanie RTP to błąd?
Rynek gamblingowy w Wielkiej Brytanii, dotychczas stawiany za wzór transparentności, znalazł się na zakręcie. Ze względu na rosnącą presję podatkową oraz wyższe koszty operacyjne, firmy coraz chętniej sięgają po narzędzie, które do niedawna było ostatecznością: obniżanie wskaźnika zwrotu dla gracza (RTP).