Loterie 18 kwietnia 2024

Podwójny diament – najnowsza gierka od Lotto

autor: redakcja
Gracze mają szansę odkryć bogactwo "Podwójnego diamentu" w najnowszej grze od Lotto.

“Pozwól sobie na chwilę eleganckiej rozrywki w klasycznej odsłonie, w świetnej gierce Podwójny Diament polegającej na dopasowywaniu liczb. Na koniec wyświetli się komunikat z wynikiem Twojej wygranej oraz zakończeniem gry” – zachęca Lotto swoich graczy do zagrania w gierce “Podwójny Diament”. Więcej informacji TUTAJ.

Dynamika i zero nudy. Częste wygrane bez czekania. Akcja, dźwięk i kolor. Gracze poczują to w świecie odLOTTOwych Gierek, gdzie wszystko dzieje się tu i teraz. Tu jest moc – moc emocji! To właśnie charakteryzuje gierki Lotto.

Gierki dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Grać i wygrywać można w dowolnym miejscu i w każdej chwili. Jadąc autobusem, siedząc na kanapie, idąc na spacer. Gierki dostępne są online – non stop z każdego miejsca w Polsce – na lotto.pl, w wersji desktopowej oraz mobilnej.

Przed rozpoczęciem rozgrywki gracz wybiera stawkę za jaką będzie grał. Stawka ma wpływ na wysokość wygranej. Określić musi, za ile i o ile chce grać. Koszt jednego losu to od 1 do 50 zł.

fot. Lotto.pl

Dodaj komentarz