Bukmacherka 14 sierpnia 2023

Polski bukmacher sięgnął po kolejne wielkie nazwisko! Wielki transfer w branży

autor: redakcja
Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje. Mateusz Borek od września zostanie twarzą bukmachera Superbet. Dziennikarz, komentator i współwłaściciel Kanału Sportowego dołączy do licznego grona ambasadorów aktywnie działającego na rynku gracza. W mediach społecznościowych Borek poinformował już o transferze.

Mateusz Borek przez sześć ostatnich lat współpracował z bukmacherem eToto. Był jednym z wielu ambasadorów firmy. Teraz dziennikarz, komentator i współwłaściciel Kanału Sportowego dołączył do “rodziny Superbetu”. Wcześniej współpracował także z bukmacherem Betclic.

Potwierdziły się nasze informacje, że Borek będzie twarzą głównego sponsora Lecha Poznań już od września. Firma współpracuje już z innym dziennikarzem – Tomaszem Smokowskim. Od maja 2022 roku jest również partnerem Kanału Sportowego.

Współpraca Superbet i Fuksiarza z Kanałem Sportowym to przełomowy krok, gdzie dwóch konkurujących ze sobą operatorów spotyka się przy wspólnym projekcie, by wyznaczać nowe standardy rywalizacji i jednocześnie budować przy tym indywidualną siłę swoich marek. Razem z Fuksiarz.pl chcemy pokazać, że codzienna biznesowa rywalizacja nie stoi na przeszkodzie wspólnym działaniom, wspierającym treści sportowe najwyższej jakości. Ogromnie cieszy nas też fakt dołączenia Tomka Smokowskiego do grona naszych ambasadorów – komentował ponad rok temu Adam Lamentowicz, prezes Superbet.

Oficjalny komunikat od Mateusza Borka

“W ostatnich dniach okienka transferowego Superbet doszedł do porozumienia z Mateuszem Borkiem. Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów sportowych podpisał umowę, na mocy której zostanie ambasadorem Superbet. Śledźcie nasze social media po więcej informacji” – czytamy na stronie internetowej Superbetu.

Teraz do grona ambasadorów Superbetu dołączyło jedno z najbardziej gorących sportowych nazwisk w Polsce – Mateusz Borek. W najbliższym czasie bukmacher oficjalnie ma poinformować o nawiązaniu współpracy. W czwartek 31 sierpnia zrobił to sam Borek. Będzie to duży ruch na bukmacherskim rynku. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na podpisanie umowy z jednym z najpopularniejszych polskich komentatorów.

fot. Kanał Sportowy

Dodaj komentarz