Bukmacherka 3 lipca 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 03.07.2020

Gracze szukając firmy bukmacherskiej często sugerują się ofertą, promocjami, a także kursami. Jeśli jednak ktoś specjalizuje się w kuponach AKO składających się z wielu zdarzeń, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na bonusy AKO. W tym artykule dokonujemy analizy na przykładzie kilku wybranych operatorów. 

Analiza wybranych bukmacherów

Pod lupę wzięliśmy takich operatorów jak – forBET, Noblebet, PZBuk, ETOTO, Totolotek, Fortuna oraz TOTALbet. Kupony złożyliśmy ze spotkań rozgrywanych w ramach Ekstraklasy, Premier League oraz La Ligi.

Na pierwsze miejsce pod względem kursów powróciła Fortuna, niespodzianką okazał się forBET, który zajął drugą lokatę. Podium z kolei uzupełnił TOTALbet, u którego po uwzględnieniu bonusu AKO można już tradycyjnie wygrać najwięcej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Jak już wspomnieliśmy – po uwzględnieniu bonusów AKO – najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad czterdzieści złotych, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu PZ BUKa.

W przypadku dodawania kolejnych zdarzeń do kuponu przewaga TOTALbet rosłaby jeszcze bardziej. Wszystko dzięki “TOTAL Bonus”, który w nowej odsłonie może pozwolić graczom zwiększyć swoje wygrane nawet o ponad 100%. Co więcej już przy trzech spotkaniach na kuponie klienci TOTALbet grają bez podatku. Wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń, bonus jest jeszcze większy. Może osiągnąć nawet ponad sto procent.

Istotna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o korzystnych warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna

forBET

ETOTO

TOTALbet

Noblebet

PZ BUK 

Totolotek