Bukmacherka 5 czerwca 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 05.06.2020

Gracze obstawiający zakłady bukmacherskie dzielą się zwykle na dwie grupy. Pierwsza obstawia single, a druga zakłady AKO. W przypadku drugich zwykle wydaje się, że kursy na poszczególne spotkania odgrywają kluczową rolę, a nie zawsze tak jest, ponieważ decydujący można okazać się bonus AKO, którego nie oferują wszyscy operatorzy na polskim rynku. Co więcej, jak już niektórzy oferują, to nie zawsze nalicza się on automatycznie. 

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – ETOTO, Totolotek, Noblebet, forBET, PZBuk, Fortuna oraz TOTALbet. U każdego z tych operatorów zawarliśmy kupon na weekend składający się z hitowych spotkań w Bundeslidze i Ekstraklasie. Rzecz jasna nie pominęliśmy spotkań z udziałem Borussii Dortmund, Bayernu Monachium, czy Legii Warszawa.

Tym razem najwyższe kursy zaproponowali TOTALbet, Fortuna i ETOTO, co pokazuje pewną prawidłowość odnośnie do naszego porównania z ubiegłego piątku. Tydzień temu najwyższe kursy na wybrane przez nas spotkania także wystawili ETOTO, Fortuna i TOTAlbet. Zmieniła się zatem tylko kolejność na podium.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Po raz kolejny już w naszym porównaniu – po uwzględnieniu bonusów AKO – najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to niemal o sto złotych, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu PZ BUKa.

W przypadku dodawania kolejnych zdarzeń do kuponu przewaga TOTALbet rosłaby jeszcze bardziej.  Wszystko dzięki “TOTAL Bonus”, który w nowej odsłonie może pozwolić graczom zwiększyć swoje wygrane nawet o ponad 100%. Co więcej już przy trzech spotkaniach na kuponie klienci TOTALbet grają bez podatku. Wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń, bonus jest jeszcze większy. Może osiągnąć nawet ponad sto procent.

Istotna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o korzystnych warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna 

Noblebet

Totolotek 

PZ BUK

forBET

TOTALbet

ETOTO