Bukmacherka 29 maja 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 29.05.2020

W przypadku zakładów bukmacherskich można powiedzieć, że istnieją dwie grupy graczy. Do pierwszej z nich należą osoby, które grają single, a do drugiej klienci składający kupon z kilku zdarzeń. Gracze obstawiający kupony AKO często szukają najlepszych kursów u wybranych bukmacherów, a okazuje się, że najbardziej istotna jest oferta bonusowa. 

Analiza wybranych bukmacherów

Podjęliśmy się analizy siedmiu wybranych bukmacherów takich jak: ETOTO, Totolotek, Noblebet, forBET, PZBuk, Fortuna oraz TOTALbet. U każdego z tych operatorów zawarliśmy kupon na weekend składający się z hitowych spotkań w Bundeslidze i Ekstraklasie. Oczywiście nie mogło zabraknąć derbów Trójmiasta, czy polskiego klasyku Lech Poznań – Legia Warszawa.

Jak widać na poniższej grafice, jak przed dwoma tygodniami, najlepsze kursy na wybrane przez nas mecze wystawiło ETOTO. Po raz kolejny wysoko uplasowały się również Fortuna i TOTALbet, które skompletowały podium.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Bez niespodzianki – po uwzględnieniu bonusu AKO – najwięcej można wygrać w TOTALbet. Porównując do ostatniego w stawce PZ BUK wygrana wyniesie ponad 50 złotych więcej, a zagraliśmy te same mecze – przy takiej samej płaskiej stawce 10.

Co ciekawe wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń do kuponu, przewaga TOTALbet byłaby jeszcze większa nad całą stawką. Wszystko dzięki “TOTAL Bonus”, który w nowej odsłonie może pozwolić graczom zwiększyć swoje wygrane nawet o ponad 100%. Co więcej już przy trzech spotkaniach na kuponie klienci TOTALbet grają bez podatku. Wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń, bonus jest jeszcze większy.

Ważna informacja jest tak, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna 

ETOTO

Totolotek 

TOTALbet

Noblebet

PZ BUK

forBET