Bukmacherka 10 lipca 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 10.07.2020

Gracze obstawiający zakłady bukmacherskie zwykle dzielą się na dwie grupy. Pierwszą stanowią osoby, które grają single, a drugą gracze preferujący kupony AKO. W przypadku tych pierwszy najważniejszą kwestią w przypadku szukania optymalnego bukmachera są kursy i oferta. Z kolei, jeśli chodzi o tych drugich, kluczowa może być promocja na kupony AKO. W tym artykule dokonaliśmy analizy na przykładzie wybranych bukmacherów, gdzie najlepiej grać kupony składające się z kilku zdarzeń. 

Analiza wybranych bukmacherów

Pod uwagę wzięliśmy takich bukmacherów jak – ETOTO, Totolotek, Noblebet, forBET, PZBuk, Fortuna oraz TOTALbet. U każdego z tych operatorów zawarliśmy kupon na weekend składający się z hitowych spotkań w Ekstraklasie, La Lidze i Serie A.

Tym razem najwyższe kursy zaproponowali Fortuna, TOTALbet i ETOTO, co pokazuje pewną prawidłowość odnośnie do naszych analiz z ostatnich miesięcy.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Po raz kolejny już w naszym porównaniu – po uwzględnieniu bonusów AKO – najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 30 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu PZ BUKa.

Ważna informacja jest taka, że wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń do kuponu, przewaga TOTALbet jeszcze bardziej, by wzrosła. Wszystko dlatego że ten operator posiada w swojej ofercie “TOTAL Bonus”, dzięki któremu już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Z kolei przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%,

Zwykle w tego typu promocjach występują trudne warunki do wzięcia w niej udziału, ale w TOTALbet tak nie jest, ponieważ “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna

Totolotek 

ETOTO

PZ BUK

Noblebet

TOTALbet

forBET

Dodaj komentarz